Strona główna / Lokalne / Weekendowe turnieje AP Baltica

Weekendowe turnieje AP Baltica

W sobotę (02.03), odbyła się ostatnia kolejka tegorocznej edycji „Szczecińskiej Ligi Mistrzów” z udziałem AP Baltica Świnoujście. W serii finałowej graliśmy o mistrzostwo Ligi Europy, gdzie nasze Żaki z rocznika 2010 reprezentowały barwy PSG.

Biorąc pod uwagę silną obsadę turnieju, 4 miejsce na koniec rozgrywek z dorobkiem: dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki, to bardzo dobry wynik. Wspaniały turniej, bardzo wysoki poziom sportowy, ale przede wszystkim super zabawa i wielkie emocje, zostaną na długo w pamięci naszych zawodników i ich rodziców .

W niedzielę (03.03), w Szczecinie odbył się turniej „Arkonia Cup 2019” dla rocznika 2008, również z naszym udziałem. Rywalizacja z bardzo silnymi zespołami jak: Pogoń Szczecin, Salos Szczecin, Błękitni Stargard, Sparta Gryfice i gospodarzem Arkonią Szczecin, wymagała dużego zaangażowania i koncentracji na boisku. Nasz zespół grał bardzo ambitnie, a akcje jakie stwarzaliśmy były znakomite. Nasi piłkarze odpadli przed fazą finałową, zdobywając jednak bezcenne doświadczenie piłkarskie.

W tym dniu zawodnicy AP Baltica z rocznika 2008,2009- uczestniczyli także w turnieju halowym w Międzyzdrojach. Mieliśmy okazję zmierzyć się z zespołami: Kamień Pomorski, R-Football Goleniów.  Fala Międzyzdroje 2008, Fala Międzyzdroje 2009. Wielkie brawa dla organizatorów turnieju oraz dla naszych zawodników za piłkarskie emocje. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami a każdy zawodnik medalem..

Serdeczne podziękowania, dla firmy „Navikon” za użyczenie nam busa na wyjazdowy turniej do Szczecina.

Zobacz również

Jacek i Michał na zawodach w zimowym pływaniu w Gdyni

W dniach 4-5.02.2023 r. w Gdyni na Marinie Gdyńskiej odbyły się zawody zimowego pływania Gdynia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.