Strona główna / Lokalne / Weekendowe turnieje AP Baltica

Weekendowe turnieje AP Baltica

W sobotę (02.03), odbyła się ostatnia kolejka tegorocznej edycji „Szczecińskiej Ligi Mistrzów” z udziałem AP Baltica Świnoujście. W serii finałowej graliśmy o mistrzostwo Ligi Europy, gdzie nasze Żaki z rocznika 2010 reprezentowały barwy PSG.

Biorąc pod uwagę silną obsadę turnieju, 4 miejsce na koniec rozgrywek z dorobkiem: dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki, to bardzo dobry wynik. Wspaniały turniej, bardzo wysoki poziom sportowy, ale przede wszystkim super zabawa i wielkie emocje, zostaną na długo w pamięci naszych zawodników i ich rodziców .

W niedzielę (03.03), w Szczecinie odbył się turniej „Arkonia Cup 2019” dla rocznika 2008, również z naszym udziałem. Rywalizacja z bardzo silnymi zespołami jak: Pogoń Szczecin, Salos Szczecin, Błękitni Stargard, Sparta Gryfice i gospodarzem Arkonią Szczecin, wymagała dużego zaangażowania i koncentracji na boisku. Nasz zespół grał bardzo ambitnie, a akcje jakie stwarzaliśmy były znakomite. Nasi piłkarze odpadli przed fazą finałową, zdobywając jednak bezcenne doświadczenie piłkarskie.

W tym dniu zawodnicy AP Baltica z rocznika 2008,2009- uczestniczyli także w turnieju halowym w Międzyzdrojach. Mieliśmy okazję zmierzyć się z zespołami: Kamień Pomorski, R-Football Goleniów.  Fala Międzyzdroje 2008, Fala Międzyzdroje 2009. Wielkie brawa dla organizatorów turnieju oraz dla naszych zawodników za piłkarskie emocje. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami a każdy zawodnik medalem..

Serdeczne podziękowania, dla firmy „Navikon” za użyczenie nam busa na wyjazdowy turniej do Szczecina.

Zobacz również

60 osób przeszło badania. Zgłasza się coraz więcej młodych ludzi

60 osób przeszło 24 września badania densytometryczne w kierunku osteoporozy. Na badaniach pojawia się coraz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.