Strona główna / Lokalne / Brąz dla AP Baltica Świnoujście w Lidze Europy

Brąz dla AP Baltica Świnoujście w Lidze Europy

W sobotę (09.03), odbyła się ostatnia kolejka tegorocznej edycji „Szczecińskiej Ligi Mistrzów” z udziałem AP Baltica Świnoujście, rozgrywana w Football Arenie.

Młodzi piłkarze z rocznika 2012 reprezentujący barwy  Juventusu, wielkim sukcesem zakończyli serię zimowych turniejów. Po wielu zaciętych meczach wywalczyli w pięknym stylu medalowy brąz w Lidze Europy.  Trzecie miejsce to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę silną obsadę turnieju i fakt, że uczestniczyli w nim w większości zawodnicy  z rocznika 2011. Wspaniały turniej, bardzo wysoki poziom sportowy, ale przede wszystkim super zabawa, wielkie emocje i doświadczenie piłkarskie. Łącznie, to garść tego co tworzy „Futbol”.
Za nami kolejny udany weekend Akademii Piłkarskiej Baltica. Ostatni halowy turniej, jest początkiem nowego sezonu, już na zielonej murawie. Serdecznie zapraszamy na mecze z udziałem AP Baltica Świnoujście.

Zobacz również

W Świnoujściu też wybierają przewodniczącego Platformy Obywatelskiej

W całej Polsce trwa głosowanie członków Platformy Obywatelskiej. Wybierany jest przewodniczący partii. Uprawionych do głosowania …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.