Strona główna / Lokalne / Babski Bieg. Dla najlepszych czekały nagrody

Babski Bieg. Dla najlepszych czekały nagrody

OSiR „Wyspiarz”  po raz kolejny zorganizował Babski Bieg i Bieg w Szpilkach. Punktualnie o godz. 16 panie wystartowały do wyścigu na dystansie 3,2 km. Zaraz po nim wystartował drugi bieg – tym razem na dystansie 100 metrów. Zamiast adidasów panie miały na nogach szpilki.  

W imprezie biegowej towarzyszył jak zwykle marsz Nordic Walking i bieg na „ szpilkach”. Wyniki, miejsce i rekordy życiowe były ważne, ale nie mniej istotny był sam udział w gronie innych ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie biegania.

Panie zmierzły się na dystansie 3,2 kilometra, panowie mogli brać udział w zawodach tylko w przebraniu za kobiety. Zanim biegacze wyruszyli na trasę, życzyliśmy  udanej rywalizacji.  Wyniki kształtowały się następująco:

W biegu głównym

I miejsce – Agnieszka Załoga – Sikorska

II miejsce – Jagoda Deluga

III miejsce – Dominika Duszkiewicz

W marszu Nordic Walking

I miejsce – Katarzyna Zgraja

II miejsce – Renata Jankowska

III miejsce – Ewa Martyna

W biegu „ na szpilkach”

I miejsce – Anna Zdziechowska

II miejsce – Karina Mikulska – Gawle

III miejsce – Monika Murawska

Każda uczestniczka na mecie otrzymała pamiątkowy medal, zaś pierwsze trzy miejsca na poszczególnych dystansach nagrodzone zostały okolicznościowymi pucharami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”,  oraz nagrodami specjalnymi ufundowanymi przez sponsorów imprezy: Firmę Remondis oraz Twoje Radio.

Wszystkie uczestniczki biegów otrzymały od sponsorów nagrody niespodzianki. Sponsorami nagród w tej imprezie były: Cinema 3D, Hotel Trzy Wyspy, Biuro Turystyczne „ Wybrzeże”, Pizzeria DaGrasso, Kawiarnia Cafe Paris, Forma Studio Fitness, Tawerna w Sieci, Hotel Hampton by Hilton, Restauracja Neptun, El. Papa Cafe Hamingway, Magiczny Świat Minigolfa w 3D. Poczęstunek zapewniły firmy: Krymal s.c. Zakład Gastronomiczno – Handlowy oraz Piekarnia – Cukiernia Jarosław Węglarz.

Zobacz również

Okradali pasażerów pociągów dalekobieżnych relacji Świnoujście – Przemyśl

Kolejne trzy osoby zostały zatrzymane w sprawie gangu, którego członkowie okradali podróżnych w pociągach dalekobieżnych. …

Jeden komentarz

  1. Super kobiety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.