Strona główna / Lokalne / Już widać nowy kształt skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Bałtyckiej

Już widać nowy kształt skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Bałtyckiej

Na budowie ul. Wojska Polskiego coraz bliżej kolejnego etapu. Ma nim być przebudowane skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Bałtyckiej. Już widać jego kształt. 

Dotychczas drogowcy przebudowali w dwóch etapach ulicę na odcinku od granicy do skrzyżowania z ul. Bałtycką. Teraz wykonują jeden z trudniejszych i najbardziej czasochłonnych etapu – przebudowę samego skrzyżowania. Poza nawierzchnią konieczna była tu przebudowa sieci podziemnych. To już zostało wykonane, a ustawione krawężniki pokazują, jak będzie docelowo wyglądała ta krzyżówka.Budowane są warstwy podbudowy jezdni aż do skrzyżowania z ulicą Chodorowskiej.

Niestety ułożenie asfaltu będzie możliwe dopiero, gdy poprawią się warunki atmosferyczne i uruchomiona produkcja masy w wytwórni w Anklam skąd wykonawca kupuje asfalt.

Jednocześnie wybudowane zostało oświetlenie wzdłuż ścieżki rowerowej aż do skrzyżowania z ul. 11 Listopada. Prowadzone są też prace przy budowie odwodnienia jezdni na całym odcinku od ul. Bałtyckiej do ul. 11 listopada.

Źródło: UM Świnoujście

Zobacz również

Międzyzdroje. Wszystkie kąpieliska są bezpieczne i stale kontrolowane

Na chwilę obecną w Międzyzdrojach nie ma skażeń naszych wód – Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.