Strona główna / Lokalne / Mateusz Niżejewski obronił tytuł Mistrza Polski

Mateusz Niżejewski obronił tytuł Mistrza Polski

W Kartuzach 15-17 marca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick Light. Udział w tych zawodach wzięło ponad 250 zawodników z całej Polski. Wśród nich wystartowała ekipa  ULKSW Pomorze Świnoujście w siedmioosobowym składzie. Najlepiej wypadł Mateusz Niżejewski, który bronił tytułu z ubiegłego roku.

Mateusz stoczył w sumie  4 pojedynki , każdy oczywiście wygrany, choć nie wszystko przyszło łatwo.  Spośród pozostałych naszych zawodników tylko Cecylii Somskiej udało się wywalczyć brązowy medal. Na miejscach 5-8 uplasowały się juniorki: Gabriela Zienko, Roksana Staniszewska i Victoria Trzybińska, która nie ukończyła walki z powodu odnowionej kontuzji. Wojciech Zalewski przegrał pierwszą walką, a Dominik Ciach, który zadebiutował w seniorach, pierwszą walkę wygrał, a później  uległ doświadczonemu zawodnikowi  ze Starachowic.  W najbliższy weekend w Węgrowie Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych, do których przygotowuje się trójka naszych zawodników

Zobacz również

Jadą w 43-kilometrowa trasę. Możesz do nich dołączyć

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” propaguje turystykę kolarską oraz aktywny sposób spędzania czasu. W dniu 28.07.2019 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.