Strona główna / Lokalne / J-23, tfu… Roman Czejarek dziś znów nadaje!

J-23, tfu… Roman Czejarek dziś znów nadaje!

Lubicie Lato z Radiem i Romana Czejarka? Dziś wiosna z radiem. Pan Roman i program „Jedyne Takie Miejsce” Programu Pierwszego Polskiego Radia nadaje z Wyspy Wolin i Podziemnego Miasta.

O tajemnicach przytorskiego lasu usłyszą miliony radiosłuchaczy na całym świecie, bo audycja jest jednym z najpopularniejszych słuchowisk radiowej jedynki!

Relacja rozpoczęła się o godzinie 9:00 i będzie trwać do 11:00. Przewodnikami radiowców po przepastnych podziemiach będzie sierżant Bąbel i kapral Marcin.
– Uwielbiamy radiową jedynkę – relacjonuje z terenowego studnia Marcin Ossowski.- A Pan Roman to wyjątkowo pogodna i sympatyczna osoba! Program niestety nie „zawita” na Uznam – Podziemne Miasto jest jedyną świnoujską atrakcją, która „załapała” się do tej popularnej audycji.

Kolejny raz wielkie brawa dla świnoujskich pasjonatów za wspaniałą promocję naszego miasta.

Zobacz również

KGP: W ubiegłym roku w wyniku oszustw m.in. “na wnuczka” polscy seniorzy stracili 86 mln zł

Blisko 86 mln złotych stracili w ubiegłym roku polscy emeryci, oszukani przez tzw. mafię wnuczkową. …

3 komentarze

  1. Nikt już tego nie słucha, nawet urzędasy tego nie słuchają podobnie radia szczecin , które kiedyś czesto bywało na wyspach A teraz to .hm.. brak żołnierzy wyklętych wiec ..

  2. Super, że obiekty militarne i prawobrzeże będą pokazywane i udostępnione takiej ilości potencjalnych turystów w te obszary miasta. Gratuluję Podziemnemu :)!!!

  3. Radiowa Jedynka podobnie jak inne publiczne rozgłośnie działające obecnie w służbie partii to niestety dno… Słuchalność spada na łeb bo nikt ile można znosić tępą propagandę adresowaną chyba do słuchaczy o poziomie intelektualnym posła Suskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.