Strona główna / Lokalne / J-23, tfu… Roman Czejarek dziś znów nadaje!

J-23, tfu… Roman Czejarek dziś znów nadaje!

Lubicie Lato z Radiem i Romana Czejarka? Dziś wiosna z radiem. Pan Roman i program „Jedyne Takie Miejsce” Programu Pierwszego Polskiego Radia nadaje z Wyspy Wolin i Podziemnego Miasta.

O tajemnicach przytorskiego lasu usłyszą miliony radiosłuchaczy na całym świecie, bo audycja jest jednym z najpopularniejszych słuchowisk radiowej jedynki!

Relacja rozpoczęła się o godzinie 9:00 i będzie trwać do 11:00. Przewodnikami radiowców po przepastnych podziemiach będzie sierżant Bąbel i kapral Marcin.
– Uwielbiamy radiową jedynkę – relacjonuje z terenowego studnia Marcin Ossowski.- A Pan Roman to wyjątkowo pogodna i sympatyczna osoba! Program niestety nie „zawita” na Uznam – Podziemne Miasto jest jedyną świnoujską atrakcją, która „załapała” się do tej popularnej audycji.

Kolejny raz wielkie brawa dla świnoujskich pasjonatów za wspaniałą promocję naszego miasta.

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

3 komentarze

  1. Nikt już tego nie słucha, nawet urzędasy tego nie słuchają podobnie radia szczecin , które kiedyś czesto bywało na wyspach A teraz to .hm.. brak żołnierzy wyklętych wiec ..

  2. Super, że obiekty militarne i prawobrzeże będą pokazywane i udostępnione takiej ilości potencjalnych turystów w te obszary miasta. Gratuluję Podziemnemu :)!!!

  3. Radiowa Jedynka podobnie jak inne publiczne rozgłośnie działające obecnie w służbie partii to niestety dno… Słuchalność spada na łeb bo nikt ile można znosić tępą propagandę adresowaną chyba do słuchaczy o poziomie intelektualnym posła Suskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.