Strona główna / Lokalne / Komornik wyprzedaje dinozaury. Za Tyranozaura nawet 60 tys. złotych

Komornik wyprzedaje dinozaury. Za Tyranozaura nawet 60 tys. złotych

Komornik z Kamienia Pomorskiego sprzedaje dinozaury. W czwartek odbędzie się pierwsza licytacja. Pod młotek idzie Tyranozaur i Diplodok. A także 16 innych ich kolegów. Za najdroższego trzeba zapłacić nawet 60 tys. złotych – informuje kamienskie.info.

Dinozaury to olbrzymie makiety z Bałtyckiego Parku we Wrzosowie. Mienie jest sprzedawane ze względu na zadłużenie właściciela. W dniu licytacji na miejscu będzie można kupić także trampoliny, kolejkę szynową a nawet park linowy.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kamieniu Pomorskim Dawid Opas podaje do publicznej wiadomości, że czwartek (28.03) odbędzie się pierwsza licytacja ruchomości w Bałtyckim Parku Miniatur we Wrzosowie. Głównie będą to olbrzymie makiety dinozaurów!

Ceny licytowanych przedmiotów wahają się od kilkuset złotych, do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Za makietę ogromnego tyranozaura trzeba zapłacić nawet 45 tys. złotych. Na kilka tysięcy złotych tańszy (37,5 tys. zł) komornik wycenił ogromnego dilodoka. Na miejscu będzie można kupić trampoliny, kolejkę szynową a nawet park linowy.

Zobacz również

Uznamski Festiwal Muzyki świętuje na słonecznej wyspie Uznam ponad trzydziestoma koncertami litewsko-niemieckie więzi

Uznamski Festiwal Muzyki zaprasza w dniach od 19 września do 9 października 2021 r. na …

2 komentarze

  1. Niestety zgadzam się z przedmówcą…

  2. Te modele nic nie są warte, nie dość, że nieprawidłowe rozmiary, nie poprawne paalentologicznie to jeszcze te kolory odstraszające na sam widok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.