Strona główna / Lokalne / Świnoujście. Twoje Radio 99,5 FM zmienia się na wiosnę

Świnoujście. Twoje Radio 99,5 FM zmienia się na wiosnę

Jeszcze więcej wiadomości lokalnych, jeszcze więcej publicystyki lokalnej, jeszcze więcej ciekawych programów! Wraz z nadejściem wiosny Twoje Radio wzbogaca swoją ofertę. W odświeżonej ramówce znalazły się: audycja historyczna pt. „Bieg historii” oraz magazyn żeglarski „Kilwater”. Na antenę wraca też audycja „To się nadaje do radia!

Program „Bieg historii” realizowany będzie wspólnie z pracownikami Muzeum Archeologiczno – Historycznego w Stargardzie. Poprowadzi go nie kto inny jak – zgodnie z tytułem – miłośnik historii Paweł Bieg. Emisja w pierwszą sobotę miesiąca po godz. 10:00. Pierwszy odcinek już jutro 30 marca.’

Ukłonem w stronę pasjonatów żeglarstwa będzie “Kilwater” – cykl felietonów i wywiadów radiowych popularyzujących jachting. Przesłaniem magazynu żeglarskiego jest afirmacja samodzielności, kreatywności i  uniwersalnych zasad moralnych   realizowanych w zmaganiach z żywiołami, często w ekstremalnie trudnych warunkach. Emisja w niedzielę po godz. 8:00. Pierwszy odcinek już 31 marca.

Do ramówki wraca też program „To się nadaje do radia”, w którym  będziemy poruszać najważniejsze dla naszego regionu tematy społeczne, polityczne i gospodarcze. Emisja w każdą niedzielę po godz. 10:00, powtórka tego samego dnia o 20:00. W pierwszym odcinku w najbliższą niedzielę Aleksandra Zalewska – Stankiewicz porozmawia z gośćmi o tym, dlaczego dzieci uzależniają się od internetu, do jakich tragicznych sytuacji to uzależnienie prowadzi i w jaki sposób rodzice mogą konkurować z atrakcyjnymi dla nastolatków youtuberami i blogerami.

Niezmiennie na antenie pozostają trzy programy: „Dzień dobry”„Twój dzień” i „Na Twojej Fali”. Najlepszy  „Sposób na weekend” zaproponują Wam Konrad Pawicki, Mateusz Iżakowski i Konrad Traczyk.

W sobotę od 8 do 10 zapraszamy na podsumowanie tygodnia w „Tygodniu z głowy”, a w niedzielę od 9:00 na program „Urwisowo”. Czwartki po 20:00 to „Twój Rock w Twoim Radiu” – autorska audycja Mateusza Iżakowskiego.

Redakcja informacji zaprasza na spotkania z „Gośćmi Dnia”, od poniedziałku do piątku po godz. 8:00 (powtórka po 18:00). Newsroom serwuje też najbardziej aktualne serwisy i prowadzi portal www.twojeradio.fm

Przypominamy również o felietonach „Pani Krysi”, o programie „Twoje Radio na językach”, o „Miejskim Kalendarium Imprez”,  o ciekawych konkursach i  o najlepszej muzyce na falach eteru na  Pomorzu Zachodnim!

Wkrótce na antenie pojawi się też audycja adresowana do młodzieży.

Twoje Radio najlepsze dla Stargardu, Koszalina, Świnoujścia i Myśliborza.

 

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.