Strona główna / Lokalne / Ostre spięcie ze stoczniowcami podczas spotkania posła Krzysztofa Zaremby

Ostre spięcie ze stoczniowcami podczas spotkania posła Krzysztofa Zaremby

Poseł Krzysztof Zaremba (PIS) był gościem sobotniego spotkania w Świnoujściu. Mówił m. in. o socjalnych pomysłach partii rządzącej. W spotkaniu uczestniczyli nie tylko sympatycy partii, ale także przedstawiciele stoczni Gryfia.

Kilka minut po rozpoczęciu spotkania zaatakowali posła Krzysztofa Zarembę tłumacząc, że najlepszym sposobem na uratowanie zakładu w Świnoujściu jest jego prywatyzacja, a nie tak jak proponuje poseł – oddanie w zarząd Polskiej Żegludze Morskiej.

– Nie macie racji i tyle. Ja jestem za tym, aby PŻM jako przedsiębiorstwo państwowe miało pieczę nad Gryfią. Trudno, różnimy się, koniec, kropka – powiedział poseł Krzysztof Zaremba.

Na nic zdały się tłumaczenia posła, że to najlepszy pomysł. Stoczniowcy pozostali przy swoim. Po ostrej wymianie zdań, wyszli z sali w której zorganizowano spotkanie.

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości opowiadali o wdrażaniu pomysłów nazwanych „Piątka Kaczyńskiego”.

Zobacz również

Zbigniew Ziobro polecił wszczęcie śledztwa w sprawie uszkodzeń rurociągów Nord Stream

Prokurator generalny Zbigniew Ziobro polecił wszczęcie śledztwa w sprawie uszkodzeń rurociągów i wycieków gazu na …

12 komentarzy

 1. Spotkanie było żywe, rzeczowe.Tak powinno być, Co do stoczniowców to pretensje do Posła o to, że rząd nie chce prywatyzować stoczni jest niezrozumiałe.
  Czy ten inwestor, o którym wspominali stoczniowcy miałby być z Kataru?. To już było przerabiane. Jeśli stoczniowcy mają takich przedstawicieli, to im współczuję. Pozdrowienia dla stoczniowców

 2. Na plus jest to, że się nie pobili. Ale nerwy były. Oby nie cofnęli Mieszkania Plus w regionie.

 3. Krótka pamięć ma polski durny lud, gdzie mózgi wyprala komuna oraz lewicowy postępów tęczowy zachód, to platforma z PSL Oraz wcześniej SLD rozwalił stocznie, doprowadził do takiego stanu że już 4lata temu powinna być zamknięta, ale pomimo że PiS na siłę ja dotuje a lewica na to donosi do Unii to i tak idioci maja do PiS pretensje

 4. Ale sciemniają co za obłuda

 5. To się po prostu w głowie nie mieści !!!! żeby nie wysłuchać stoczniowców???? Żeby grozić prywatyzacją !!!! Sprywatyzują stocznie, wybudują port kontenerowy a na obiad będą nam serwować siarkę ze słoika. I mamy się z pyszna. Tak w najbliższym czasie widzę naszą (moją w tym również ) podłą, wredną i bezlitosną rzeczywistość na najbliższy czas. I jeszcze do tego specustawa = najwyższa forma demokracji w wydaniu rządzących. I tyle w temacie !

 6. Komuna wróciła w postaci spasionych kotów 🙁

 7. Krzysztof Zaremba , politolog .Twierdzi ,ze PO zniszyło Stocznie w Szczecinie do kwietnia 2009 członek PO.
  PO w Polsce sprawowalo władze od listopada 2007 do pazdziernika 2015 .
  Od 2001 do 2006 przewodniczył zarządowi regionu zachodniopomorskiego Platformy Obywatelskiej. W 2001 i 2005 uzyskiwał mandaty poselskie z listy tej partii w okręgu szczecińskim. W wyborach parlamentarnych w 2007 z ramienia PO w tym samym okręgu został wybrany na senatora, otrzymując 203 922 głosy. 23 kwietnia 2009 zrezygnował z członkostwa w Platformie Obywatelskiej[1] i w klubie parlamentarnym tej partii, a kilka dni później został kandydatem komitetu Libertas w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu gorzowskim[2]. Bezskutecznie ubiegał się o mandat europosła w tym okręgu, uzyskując 5917 głosów. 3 sierpnia 2010 dołączył do klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości[3].
  Stocznia w Szczecinie upadła w marcu /kwietniu 2009 , czyli…
  raczej nieprawdopodobne aby przez ok.15 miesięcy przygotować plan zamknięcia SS .. kto rozpoczynał???
  W latach 2005 do 2007 krajem zarządzał PIS ….
  Jak czytasz to analiza należy do Ciebie.

 8. już rządzą cztery lata a dalej zrzucają na innych typowe jak za PZPR

 9. Typowa obłuda pisowska tak traktują ludzi jak potraktowali stoczniowców w sobotę obłudnicy ci co mają inne zdanie to zdrajcy

  • Nikt nie mówił o zdradzie,strony wyraziły jedynie odmienne stanowiska w kwestii ratowania stoczni….Przed wyciągnięciem wniosków należy najpierw uważnie wysłuchać…

   • Bo polityk zawsze wie lepiej od osób w branży jak jest w tej branży. Bo były polityk PO w czasach kiedy stocznia padała a PIS był przy władzy zgania teraz na PO winę za rządy w czasach kiedy rządził PIS? Nie dziwota że PIS chce się pozbyć Nauczycieli i wytresować następne pokolenia w polskich „szkołach”, człowiek myślący mógłby zauważyć obłudę, wytresowany już odpowie „Pomożecie? POMOŻEMY!!! 3 x TAK” skądś to już znamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.