Strona główna / Lokalne / Co się dzieje „na budowie” tunelu? Urząd wydrukował broszurę

Co się dzieje „na budowie” tunelu? Urząd wydrukował broszurę

Prace projektowe są w toku i odbywają się zgodnie z harmonogramem. Wykonano kolejne badania, pozyskiwano uzgodnienia. Przez pół roku, które minęło od podpisania umowy na budowę tunelu pod Świną wiele się zdarzyło.

O tym przeczytacie Państwo w broszurze, która jest dostępna w Urzędzie Miasta i placówkach podległych.

To kolejne wydawnictwo – po Gazecie Tunelowej – które ukazało się od czasu podpisania umowy na zaprojektowanie i wybudowanie stałej przeprawy pomiędzy wyspami Wolin i Uznam. Krótko przypominamy w nim zalety jakie wynikną z budowy tunelu, prezentujemy wykonawców i podmioty odpowiedzialne za inwestycję, ale także – chcieliśmy przede wszystkim opisać – krótko – to, co zdarzyło się w ciągu minionego półrocza oraz, co planowane jest na najbliższe miesiące.

W broszurze także zaprezentowano na pierwszej stronie – zatwierdzony podstawowy harmonogram postępów inwestycji. Jak zapewnia wykonawca, harmonogram ten jest obecnie dotrzymywany.

Źródło: Urząd Miejski w Świnoujściu

 

 

Zobacz również

Skrzyżowanie ze światłami lepsze od ronda?

Zmotoryzowani mieszkańcy zastanawiają się, czy po otwarciu tunelu w Świnoujściu ruch na ulicach nadmorskiego miasta …

3 komentarze

  1. Po co marnować papier na jakieś broszury, w dobie Internetu można udostępnić na stronie tunelu dok.pdf i tyle w temacie. A tak będą się walały broszury po śmietnikach.

  2. Jeśli prace projektowe tunelu posuwają się w takim tempie jak budowa promu PŻB w fikcyjnej Stoczni Szczecińskiej, to pozostaje nam zbudować sobie tunel z ulotek o budowie tunelu. Dobra wiadomość jest taka, że zapewne będą wkrótce nowe ulotki o dotrzymywaniu harmonogramu prac i będziemy mogli sobie zbudować z nich dwururowy tunel po 2 pasy w jedną stronę, w przeciwieństwie do rzeczywistego projektu który jest na miarę XIX wieku.

  3. ale bzdura…broszura – kto ją dostanie? maskara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.