Strona główna / Lokalne / Trampkarze AP Baltica w Stargardzie – grad bramek

Trampkarze AP Baltica w Stargardzie – grad bramek

W Wielki Czwartek, 18.04 rozegrano w Stargardzie zaległy mecz ligowy 3 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN, w którym zespół Błękitnych Stargard podejmował Akademię Baltica Świnoujście.

Od początku spotkania nasi piłkarze sprawiali wrażenie mało skoncentrowanych. Niedokładne  podania, statyczna gra oraz brak asekuracji w obronie to obraz gry naszej drużyny w pierwszej połowie, której efektem 5 strzelonych bramek przez drużynę Błękitnych i tylko 1 przez zespół Baltici.

W drugiej połowie postawa naszego zespołu uległa diametralnej poprawie. Akcje nabrały odpowiedniego tempa, nasi piłkarze grali dokładniej, a przede wszystkim widzieliśmy zespół, w który wstąpiła wiara w odwrócenie niekorzystnego rezultatu. Efektem dobrej gry Trampkarzy AP BALTICA w drugiej połowie było 5 strzelonych bramek przez naszą drużynę, przy 3 straconych.

Podsumowując, w Stargardzie oglądaliśmy bardzo widowiskowy mecz, który cechowała otwarta gra obu drużyn i mnóstwo sytuacji bramkowych,  w którym zawodnicy obu drużyn strzelili aż 14 goli!

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gospodarzy 8:6.

Bramki dla zespołu AP Baltica strzelili: Olaf Wojtkiewicz 3, Roman Dziuba, Maks Turajski i Filip Adamski z rzutu wolnego.
Następny mecz ligowy w ramach WLT 2004 Trampkarze Akademii Baltica rozegrają w sobotę 27.04 o godz. 11.00 na sztucznym boisku OSIR przy ul. Matejki 17A w Świnoujściu, a przeciwnikiem będzie zespół Stali Szczecin.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.