Strona główna / Lokalne / Flota nie zwalnia tempa – Flota w rozgrywkach ZZPN

Flota nie zwalnia tempa – Flota w rozgrywkach ZZPN

W dniu 28 kwietnia 2019 niedziela rozegraliśmy drugą kolejkę rozgrywek ligowych ZZPN w kat. Orlik Młodszy, których gospodarzem była Fala Międzyzdroje. Do turnieju przystąpiły następujące drużyny: Fala I Międzyzdroje, Fala II Międzyzdroje, UKS Prawobrzeże Świnoujście, Flota Świnoujście, AP Baltica Świnoujście.
– Po nieudanym pierwszym meczu w którym ulegliśmy gospodarzom nasi zawodnicy wykazali się walecznym charakterem, nie ponosząc porażki w kolejnych rozegranych meczach. Zaangażowaniem oraz dyscypliną na boisku udowodnili, że potrafią zwyciężać. W całym turnieju zdobyliśmy 21 bramek tracąc tylko 3. Strzelcy bramek: Janek W. i Gerard L. po 7, Patryk B. – 4 Kuba T., Adam G. i Aleksander K. po 1, Dziękujemy rodzicom, dziadkom kibicom za dopingowanie naszej drużyny oraz Magdalenie Bortnowskiej za fotorelację. 28.04.2019 był ostatnim turniejem ligowym w którym reprezentowała barwy Floty nasza zawodniczka Marysia Felician, ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Trener Krzysztof na zakończenie turnieju wręczył młodej piłkarce prezent. 
Marysiu zawsze masz miejsce w drużynie zapewnione – mówi Patrycja Słowińska.

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.