Strona główna / Lokalne / Efektowne zwycięstwo trampkarzy Baltica Świnoujście

Efektowne zwycięstwo trampkarzy Baltica Świnoujście

W kończącą weekend majowy niedzielę (05.05) Trampkarze AP Baltica Świnoujście, rozegrali w Gryfinie mecz 7 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN z miejscowym Energetykiem.

Od samego początku mecz pozostawał pod pełną kontrolą piłkarzy ze Świnoujścia, którzy górowali nad przeciwnikiem w każdym aspekcie, zarówno indywidualnie pod względem  technicznych umiejętności jak i  zespołowo. Spotkanie było pełne pięknych akcji i sytuacji bramkowych stwarzanych przez naszą drużynę, a także efektownych zagrań prezentowanych przez naszych piłkarzy.
Jedynym minusem tego wydarzenia kolejny raz była postawa sędziów, którzy dopuszczali do bardzo ostrej gry i brutalnych fauli, czego w młodzieżowej piłce w ogóle nie powinniśmy oglądać. W efekcie tego przedwcześnie plac gry opuścić musieli kontuzjowani Oliwier Piasecki, a także najmłodszy na boisku Aleksander Tas.

W podsumowaniu Trampkarze AP Baltica Świnoujście odnieśli kolejne przekonujące zwycięstwo, tym razem na wyjeździe, z Energetykiem Gryfino z wynikiem 7:0.
Skład AP Baltica: Zaleski -kpt, Rynkiewicz, Tas, Adamski, Piasecki, Padykuła, Rożko, Dziuba, Janiszewski, Turajski, Biesiadzinski, Sułkowski, Jończyk i Chaikovskyi.
Bramki strzelili: Maks Turajski 3,   Romek Dziuba 2, Filip Adamski oraz Michał Padykuła z rzutu wolnego.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.