Strona główna / Lokalne / Geblewicz: Brudziński permanentnie chwali się, że załatwił jakieś pieniądze na tunel

Geblewicz: Brudziński permanentnie chwali się, że załatwił jakieś pieniądze na tunel

Olgierd Geblewicz, marszałek województwa przyjechał w poniedziałek do Świnoujścia, aby wesprzeć Elżbietę Jabłońską z Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Przy okazji spotkania, mocno skrytykował kontrkandydata Joachima Brudzińskiego z PIS.

– Powiem to wprost w Świnoujściu, żeby nie było cienia wątpliwości.  Pan Brudziński przyjeżdża tutaj i się permanentnie chwali, że to  on załatwił jakieś pieniądze na tunel.  Panie Brudziński, a skąd pan załatwiłeś te pieniądze? Nic pan nie wynegocjowałeś. Bo to, że mamy dzisiaj historycznie największy budżet dla Polski, historycznie największy budżet ze wszystkich krajów Unii Europejskiej z którego właśnie można finansować chociażby tunel w Świnoujściu, to nie jest pana panie Brudziński zasługa! Jak pan cokolwiek negocjujesz, to będziesz się  pan chwalił – powiedział Olgierd Geblewicz.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w niedzielę 26 maja. Posłów do Brukseli będziemy wybierać w okręgu lubusko-zachodniopomorskim.

– Nie będzie tego typu możliwości, tego typu instrumentów finansowych, jeżeli mądrze nie wybierzemy 26 maja. Mądry wybór to jest proeuropejski wybór i to jest wybór właśnie taki, jaki oferuje kandydat którego mam dzisiaj okazję wspierać.  Takiej wizji Europy, którą oferuje pani przewodnicząca Elżbieta Jabłońska. 26 maja wszyscy idźmy na wybory – zachęcił O. Geblewicz.

Sama kandydatka, jeżeli zdobędzie mandat w Brukseli chciałaby skupić się m.in. na wsparciu drobnych przedsiębiorców.

 

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem w Zachodniopomorskiem. W północnych częściach regionu …

Jeden komentarz

  1. Z całym szacunkiem dla Pani Jabłońskiej, jej poczynania polityczne są raczej nieudaczne. Pamiętam jak chciała przekonać kierowców korzystających z przeprawy miejskiej aby podpisali wniosek o ponowna możliwosc przeprawy dla wszystkich w weekendy.po co? Dla dobra kogo? Czy Pani Jabłońska korzysta z przeprawy codziennie?czy wie jak to jest 2 x dziennie stać ponad godzine w kolejce po pracy z dwójką dzieci, które są zmęczone i głodne po całym dniu poza domem.??? Małe przedsiębiorstwa mają się u nas całkiem ok.kolejny poroniony pomysł.no ale kazdy pomysł jest ok żeby miesięcznie zgarniać kilka tys.€

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.