Strona główna / Lokalne / Tragedia na basenie w Świnoujściu. Nie żyje 86-letnia kobieta.

Tragedia na basenie w Świnoujściu. Nie żyje 86-letnia kobieta.

– Załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została zadysponowana do Świnoujścia. Powodem wezwania było nagłe zatrzymanie krążenia u 86-letniej kobiety. Pacjentka została wyciągnięte przez ratownika ośrodka. Podjęto resuscytację krążeniowo-oddechową, którą kontynuowano do przylotu załogi LPR. Pomimo wdrożenia medycznych czynności ratunkowych, niestety resuscytacja zakończyła się niepowodzeniem – mówi Kinga Czerwińska z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kobieta była gościem jednego z nadmorskich hoteli. Korzystała z atrakcji zaoferowanych przez ośrodek. Pomimo przeprowadzonej reanimacji -zmarła. Funkcjonariusze policji wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz również

Od poniedziałku gastronomia tylko na wynos? Decyzja zapadnie w piątek!

Jak informuje WP.pl i Radio Wnet, premier ogłosi w piątek całkowite zamknięcie stacjonarnej gastronomii. Od …

4 komentarze

  1. Chodzi o West Baltic Resort na ul. Żeromskiego 22. Bo o tej sytuacji w ogóle napisane jest mało – za mało, jak na to jakie nieprawidłowości mają tam miejsce. Miejmy nadzieję, że prokuratura, która bada sprawę dojdzie do prawdy…

  2. Chodzi o West Baltic Resort na ul. Żeromskieg 22. Bo o tej sprawie w ogóle pisze się mało- za mało, a byłoby o czym pisać… Miejmy tylko nadzieje, że prokuratura, króra bada sprawę dojdzie do nieprawidłowości jakie mają miejsce w tym “hotelu”.

  3. Dlaczego nie piszecie wprost ze chodzi o West mizna pomyslec ze o miejskim basenie piszecie

  4. kiedy to było? stary news!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.