Strona główna / Lokalne / Tragedia na basenie w Świnoujściu. Nie żyje 86-letnia kobieta.

Tragedia na basenie w Świnoujściu. Nie żyje 86-letnia kobieta.

– Załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została zadysponowana do Świnoujścia. Powodem wezwania było nagłe zatrzymanie krążenia u 86-letniej kobiety. Pacjentka została wyciągnięte przez ratownika ośrodka. Podjęto resuscytację krążeniowo-oddechową, którą kontynuowano do przylotu załogi LPR. Pomimo wdrożenia medycznych czynności ratunkowych, niestety resuscytacja zakończyła się niepowodzeniem – mówi Kinga Czerwińska z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kobieta była gościem jednego z nadmorskich hoteli. Korzystała z atrakcji zaoferowanych przez ośrodek. Pomimo przeprowadzonej reanimacji -zmarła. Funkcjonariusze policji wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz również

Poznaj Ranking TOP 10 miejsc na ferie nad Bałtykiem. Świnoujście wysoko w rankingu!

Choć zima kojarzy się z górami i szaleństwem na stokach narciarskich, to coraz więcej osób …

4 komentarze

  1. Chodzi o West Baltic Resort na ul. Żeromskiego 22. Bo o tej sytuacji w ogóle napisane jest mało – za mało, jak na to jakie nieprawidłowości mają tam miejsce. Miejmy nadzieję, że prokuratura, która bada sprawę dojdzie do prawdy…

  2. Chodzi o West Baltic Resort na ul. Żeromskieg 22. Bo o tej sprawie w ogóle pisze się mało- za mało, a byłoby o czym pisać… Miejmy tylko nadzieje, że prokuratura, króra bada sprawę dojdzie do nieprawidłowości jakie mają miejsce w tym „hotelu”.

  3. Dlaczego nie piszecie wprost ze chodzi o West mizna pomyslec ze o miejskim basenie piszecie

  4. kiedy to było? stary news!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.