Strona główna / Lokalne / Już wkrótce piknik rodzinny w Przytorze

Już wkrótce piknik rodzinny w Przytorze

Zarząd Osiedla Przytór-Łunowo w Świnoujściu zaprasza na kolejny Piknik Rodzinny. Impreza organizowana corocznie od 14 lat cieszy się coraz większym powodzeniem nie tylko wśród mieszkańców prawobrzeża, ale również i lewobrzeżnej części miasta.

Dzięki sponsorom będą przysmaki z grilla, w tym dzik. Dzieci będą zadowolone, bo mamy od sponsorów ponad 220 paczek do rozdania dla dzieci uczęszczających do szkoły w Przytorze, mamy kontener słodyczy – zachęca Sławomir Nowicki.

Na festynie w dniu 8 czerwca nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych: będą zjeżdżalnie, dmuchańce, różne animacje, a utalentowani będą mogli  zaprezentować swoje umiejętności na scenie. Start pikniku o godzinie 14.00.

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Jeden komentarz

  1. Kasia Ciżara

    gwiazdą wieczoru będzie Dziunia i Szymi ! na pewno nie zabraknie też Ukraińców bo jest ich w Przytorze i Łunowie bardzo wielu, częściej można spotkać tam Ukraińca niż Polaka, a w szczególności na placu zabaw przy szkole nr 9 albo przy sklepie, siedzą i piją najtańsze browce i głośno rozmawiają po ukraińsku tak ze uszy opadają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.