Strona główna / Lokalne / Kolejne zmiany w ruchu na ul. Wojska Polskiego

Kolejne zmiany w ruchu na ul. Wojska Polskiego

Za nami kolejny etap przebudowy ul. Wojska Polskiego. Nową geometrię i nawierzchnię ma odcinek od ul. Fredry do 11 Listopada. Teraz czas na przebudowę następnego fragmentu. 

W minionym tygodniu drogowcy położyli asfalt zarówno na newralgicznym skrzyżowaniu 11 Listopada – Wojska Polskiego – Moniuszki, jak i na fragmencie szlakowym ul. Wojska Polskiego od ul. Fredry do 11 Listopada.

Wcześniej wyznaczona została nowa geometria drogi. Szczególnie dotyczy to obrębu skrzyżowania 11 Listopada – Wojska Polskiego – Moniuszki. Patrząc od strony granicy zostało ono poszerzone o pas prawoskrętu. Na nowo położonym asfalcie wykonane zostały nacięcia służące do montażu pętli indukcyjnych, które będą sterowały sygnalizacją świetlną.

W przyszłym tygodniu czeka nas kolejna zmiana organizacji ruchu związana z tą inwestycją. Wyłączony zostanie odcinek pomiędzy ul. Chodorowskiej i Fredry (na części drogi będzie funkcjonował jeden pas ruchu). Łatwiej będzie za to przejechać przez skrzyżowanie z ul. 11 Listopada, ale skręt w stronę granicy dalej będzie zamknięty.

Będzie to przedostatni etap przebudowy ul. Wojska Polskiego. Ostatnim będzie chwilowe zamknięcie drogi na całej długości, by położyć ostateczną warstwę asfaltu.

Źródło: UM Świnoujście

 

Zobacz również

44  osoby utworzyły świnoujski Komitet Poparcia Rafała Trzaskowskiego

Wczoraj Szczecin pokazał ogromną moc, Plac Solidarności zgromadził tysiące osób. Szczecin pokazał, że popiera Rafała …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.