Strona główna / Lokalne / Pierwsza w tym roku “Noc Lodożerców” już w sobotę

Pierwsza w tym roku “Noc Lodożerców” już w sobotę

Sobotni wieczór będzie należał do miłośników lodów. Lodziarnia lodów Kaai przy ul. Konstytucji 3 Maja 27 będzie czynna od godz. 20.00 do 24.00. Przez cały wieczór będzie można spróbować ośmiu smaków przygotowanych tylko na tę okazję! Tylko przez 4 godziny będzie można zamówić dwie gałki, a trzecią otrzyma się gratis.

Lodziarze zamierzają zaserwować nocnym lodożercom kilka dobrze znanych smaków takich jak wanilia, czekolada, uwielbiany przez wszystkich słony karmel oraz ciasteczko. Lecz to nie wszystko, specjalnie na ten wieczór przygotowano niespodziankę – smak tylko dla dorosłych.

Sobotni wieczór to doskonały czas, aby spędzić wieczór ze znajomymi na wspólnym jedzeniu lodów i zaspokojenia ciekawości, jak smakują prawdziwie naturalne lody. Każdy kto stanie w kolejce, do dwóch zamówionych gałek otrzyma trzecią gratis.

W lodziarni można kupić lody z lokalnej – świnoujskiej wytwórni lodów Kaai, prowadzonej przez Zbigniewa Siwę i jego syna Rafała. 26 lat temu postawili na naturalne lody własnego wyrobu bez sztucznych dodatków. To był strzał w dziesiątkę. Dziś ich lody są rozchwytywane za smaki kojarzące się dzieciństwem, słodkim życiem i beztroskimi wakacjami. Wytwórnia lodów powstała w 1993 roku. Zbigniew Siwa zaczął od kupna maszyny do kręcenia lodów, później zaczął eksperymentować ze smakami. Zawsze starał się zaskoczyć smakiem swoich gości w barze Keja prowadzonym w Świnoujściu przy wejściu na plażę.

Zobacz również

Dokumentacja tunelowe do wglądu

W weekendowych wydaniach gazet ukazało się Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.