Strona główna / Lokalne / St. sierż. Katarzyna Jędruch stanęła dwukrotnie na podium podczas III Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie

St. sierż. Katarzyna Jędruch stanęła dwukrotnie na podium podczas III Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie

Silny wiatr, deszcz i zmęczenie nie powstrzymały st. sierż. Katarzyny Jędruch z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przed stanięciem na podium podczas III Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie.

Policjantka ze Świnoujścia wystartowała na dystansie ¼ Iron Man (tj. 950 m — pływanie, 45 km — jazda na rowerze, 10,5 km — bieg) i ukończyła Triathlon w czasie 2:56:17, co pozwoliło jej na zajęcie III miejsca w klasyfikacji kobiet oraz II miejsca w kategorii IPA kobiet.

III Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie odbyły się 8 czerwca 2019 roku w okolicach zbiornika wodnego Mietków. Trasa złożona była zarówno z dróg asfaltowych, jak i odcinków szutrowych.

Niestety, pogoda nie sprzyjała zawodnikom. Ze względu na silny wiatr i deszcz podczas etapu pływackiego, na jeziorze występowały wysokie fale, które mocno utrudniały zadanie płynącym zawodnikom. Podczas jazdy rowerem wiatr i deszcz, również nie pomagał w osiągnięciu optymalnych rezultatów. Śliska nawierzchnia wymagała od zawodników pełnego skupienia oraz świetnej techniki jazdy. Pomimo utrudnień, które przyroda zgotowała zawodnikom, policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ukończyła zawody w czasie 2:56:17, zajmując tym samym III miejsce na podium w klasyfikacji kobiet oraz II miejsce w kategorii IPA kobiet.

post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Zobacz również

Jacek i Michał na zawodach w zimowym pływaniu w Gdyni

W dniach 4-5.02.2023 r. w Gdyni na Marinie Gdyńskiej odbyły się zawody zimowego pływania Gdynia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.