Strona główna / Lokalne / Dominika i Tomasz dobiegli najszybciej

Dominika i Tomasz dobiegli najszybciej

Mimo że wakacyjny czas już się zaczął ,a sporo ludzi wyjechało na długo wyczekiwane i zasłużone wakacje, dzisiejszy #156 parkrun Świnoujście zgromadził całkiem sporo porannych, bo aż 66 biegaczy.

Przed samym startem uhonorowani stosownymi dyplomami i gromkimi brawami zostali: Adam APERLIŃSKI za ukończenie 100 biegów w ramach parkrun, a Przemysław KUCHARSKI oraz Horst TRETTIN za pokonanie 50 parkrunów. Jeszcze raz gratulujemy. Chwilę po tym koordynator dzisiejszego biegu dała sygnał do startu i zawodnicy ruszyli w pięciokilometrową trasę alejkami świnoujskiego Parku Zdrojowego, aby napisać kolejną historię kolejnego biegu.


A tak dzisiejszy 156. parkrun Świnoujście wyglądał w liczbach: 66 uczestników w tym 27 pań oraz 39 panów, 6 debiutantów w lokalizacji, 4 nowe rekordy życiowe, 20 sekund zabrakło dzisiaj do pobicia rekordu lokalizacji, 20 wolontariuszy i 5 psiaków. Najkrócej na trasie przebywały dzisiaj: Dominika DUSZKIEWICZ (24:07), Anna GRZEGORZ (24:12 – debiut) oraz Aleksandra JAWORSKA (25:27). Wśród panów najszybsi dzisiaj byli: Tomasz WRÓBEL (17:22), Robert DERDA (19:22) i Damian MIKIEWICZ (20:10). Gratulujemy wszystkim uczestnikom wyników oraz udziału. Szczegółowe wyniki można znaleźć na: https://www.parkrun.pl/swinouj…/rezultaty/ostatnierezultaty/


Jak co tydzień dziękujemy naszemu sponsorowi generalnemu – firmie Ziaja oraz lokalnemu partnerowi wspierającemu nasze biegi – Hotelowi „Trzy Wyspy”. Ukłony także ślemy w stronę naszych jak zwykle niezawodnych wolontariuszy, dzięki którym biegacze nie błądzą po trasie, mogą się czuć bezpiecznie oraz na koniec są skrupulatnie sklasyfikowani.


A za tydzień ponownie serdecznie zapraszamy na kolejny bieg – 157 parkrun Świnoujście, który jak zwykle wystartuje o godz. 9.00 z linii startu usytuowanej przy boisku w Parku Zdrojowym. Zachęcamy nie tylko stałych bywalców, ale i osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, wakacyjnych gości naszego miasta oraz pozostałych wszystkich chętnych, którym poranne bieganie sprawia wiele przyjemności. Zapraszamy.

Zobacz również

Po otwarciu tunelu promy „Bielik” co 30 minut

Po otwarciu tunelu w Świnoujściu zmieni się częstotliwość kursowania promów. Zamiast co 20 minut mają …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.