Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. Dzień drugi Festiwalu Gwiazd

Międzyzdroje. Dzień drugi Festiwalu Gwiazd

Drugi dzień 24. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach rozpocznie od porannych atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Już od godziny 11:00 w amfiteatrze odbywać się będą warsztaty teatralne dla dzieci i czytanie bajek, a w sali pomarańczowej Międzynarodowego Domu Kultury Polskie Radio Dzieciom przygotowało bardzo ciekawe animacje dla dzieci. Na amfiteatrze w programie przewidziane jest spotkanie z gwiazdą, „Przygoda z dubbingiem” oraz familijny konkurs „Rodzinniada”. Na koniec TVP ABC przygotowało wspólne oglądanie bajek.

Od godziny 13:00 w Sali Columbus Vienna House Amber Baltic odbędzie się spotkanie z gwiazdą bestsellerów Ewą Woydyłło, a następnie spotkanie poświęcone twórczości Stanisława Barei. W spotkaniu wezmą udział członkowie rodziny reżysera oraz aktorzy.

O godz. 16:00 i 19:00 w sali teatralnej MDK rozpocznie się spektakl w reżyserii Roberta Talarczyka pt. „Wykrywacz Kłamstw”. Sztuka ta to dynamiczna komedia małżeńska, w której okazuje się, że zarówno kłamstwo, jak i chęć odkrycia prawdy mogą być upojnym narkotykiem zmieniającym się w truciznę. Jak zakończy ten seans szczerości? Zobaczcie sami.. Ostatnie bilety na spektakl dostępne są w Informacji Turystycznej MDK na promenadzie. Cena biletu 60 zł.

Również w tych samych godzinach w hotelu Vienna House Amber Baltic spektakl teatralny „Samoobsługa” w reżyserii Wojciecha Malajkata. Sztuka o dwóch gangsterach zamkniętych w pokoju w dziwnym hotelu, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat. Cena biletu 40 zł.

O godz. 18:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach, jak co roku, będzie rozegrany Mecz Artyści konta Samorządowcy. Podczas 24. Festiwalu Gwiazd Reprezentacja Artystów Polskich obchodzi 20-lecie swoje działalności. Bilety na mecz dostępne będą przed wejściem na stadion, koszt 5 zł.

Wieczorem na skwerze rekreacyjnym o godzinie 21:00 odbędzie się w klimatach rockowych koncert zespołu LADY PANK. Wejście na koncert jest bezpłatne.

Tomasz Rychłowski

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.