Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. Co zrobić gdy za oknem deszczowe chmury? Gdy dzieci się nudzą?

Międzyzdroje. Co zrobić gdy za oknem deszczowe chmury? Gdy dzieci się nudzą?

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę – co warto zobaczyć w Międzyzdrojach i pokazuje się długa lista turystycznych atrakcji: molo, zagroda pokazowa żubrów, Aleja Gwiazd i wiele innych. Warto jednak odejść od ścisłego centrum i odwiedzić Bałtycki Park Miniatur, planetarium, Park Linowy Bluszcz.

– W Międzyzdrojach powstaje co roku przynajmniej jedna atrakcja. W tym roku otwarto nowe oceanarium, a w budynku Gabinetu Figur Woskowych – mega atrakcję dla najmłodszych – Mysią Dziurę. A przecież położenie na wyspie daje atrakcje naturalne tj. liczne punkty widokowe – Gosań, Kawcza Góra, Zielonka. Piaskowa Góra, z której roztacza się urocza panorama na Jezioro Turkusowe i pagórki Lubińskie. Dla każdego coś ciekawego.  Na turystów czekają wypożyczalnie rowerów, kolejki turystyczne, które zawiozą i pokażą interesujące miejsca – wymienia Joanna Ścigałą z Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach.

Warto wybrać się na spotkanie z żubrem czy obejrzenie ciekawych wystaw w muzeum WPN. Nie trzeba wydawać pieniędzy, bo malownicze szlaki Wolińskiego Parku Narodowego dostępne są nieodpłatnie przez cały rok. Wśród wielu maili, jakie wpływają w czasie wakacji do urzędu można napotkać i takie: ,, Przyjeżdżamy z mężem do Międzyzdrojów od ponad 20 lat, mieszkamy na Śląsku a tutaj nad polskim morzem czujemy, że oddychamy. Poznaliśmy przez te lata chyba wszystkie atrakcje, ale nigdy nam się tu nie nudzi. Spacer plażą, smaczna rybka, wycieczki rowerowe. Jest pięknie, bardzo lubimy wasze miasto i nie zamienilibyśmy go na inne” – napisała Pani Danusia.

Więcej szczegółowych informacji o atrakcjach na www.miedzyzdroje.pl.

Zobacz również

Jacek i Michał na zawodach w zimowym pływaniu w Gdyni

W dniach 4-5.02.2023 r. w Gdyni na Marinie Gdyńskiej odbyły się zawody zimowego pływania Gdynia …

2 komentarze

  1. ??????? ???????????ℎ

    Małe, biedniejsze Międzyzdroje mają więcej do zaoferowania, niż przereklamowane, rzekomo bogate Świnoujście.

  2. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    A jak się wpiszę w wyszukiwarkę, „Co warto zobaczyć w Świnoujściu?”, to pokazuje się NIC.
    P.S. NIC, też jest czymś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.