Strona główna / Lokalne / Nowe przedszkole przy ul. Bydgoskiej już czeka na dzieci. Zobacz zdjęcia!

Nowe przedszkole przy ul. Bydgoskiej już czeka na dzieci. Zobacz zdjęcia!

Zakończyła się budowa nowego, miejskiego przedszkola przy ul. Bydgoskiej. Jeszcze tylko procedury odbiorowe i za kilka tygodni puste sale i korytarze wypełni gwar 200 młodych świnoujścian. 

Zgodnie z zakładanym terminem realizacji wykonawca zakończył budowę zarówno budynku przedszkola, jak i zagospodarowania terenu wokół niego: placów zabaw i parkingów. Wyremontował także i przedłużył ul. Bydgoską, którą dojedziemy zarówno do przedszkola jak i przyszłego Domu Opieki długoterminowej.

Przedszkole imponuje przede wszystkim przestronnością zarówno sal dla poszczególnych grup, jak i głównej sali zabaw czy sali gimnastycznej. W budynku jest dużo naturalnego światła wpadającego dzięki przeszklonym ścianom i dużemu świetlikowi umieszczonemu w centralnej części obiektu. Do tego wnętrza są bardzo kolorowe.

Plac zabaw jest duży i wyposażony w wiele przyrządów, są: huśtawki, małe ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie, piaskownice (zakrywane), ale także kompleks miniboisk sportowych.

Zaraz po zakończeniu odbiorów technicznych obiektów rozpocznie się procedura przejęcia obiektu przez administratora i nabór dzieci do nowej placówki.

Źródło: UM Świnoujście

 

Zobacz również

Policjanci ze Świnoujścia będą mogli porozumiewać się z 150 językach

Policjanci ze Świnoujścia będą mogli porozumiewać się w 150 językach. Wkrótce zostaną wyposażeni w specjalne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.