Strona główna / Lokalne / “ESPANYOL BARCELONA” w Świnoujściu
dav

“ESPANYOL BARCELONA” w Świnoujściu

W dniach 15.07-19.07.2019 na Stadionie Miejskim w Świnoujściu zarządzanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, odbywa się Letni Camp Piłkarski “ESPANYOL BARCELONA”, zorganizowany przez Firmę MasterCamps wraz z AP Baltica Świnoujście.

Jest to obóz piłkarski dla dzieci urodzonych w latach 2005-2013. Treningi odbywają się 2 razy dziennie pod okiem m.in. 2 trenerów z RCD Espanyol Barcelona. Mogą się oni pochwalić  się występami w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii w barwach tego klubu.

Espanyol Barcelona jest hiszpańskim klubem założonym w 1900 roku grającym obecnie w Primera Division (najwyższa klasa rozgrywkowa w Hiszpanii) mający siedzibę w Barcelonie. Jest jednym z klubów najdłużej występujących w Primera Division. Jest czterokrotnym zdobywcą Pucharu Króla (Puchar Hiszpanii) oraz 2 krotnie zdobył na europejskiej arenie Puchar UEFA.  Szkółka piłkarska Espanyolu Barcelona jest słynna w całej Europie z powodu wychowania wielu młodych zawodników, którzy w przyszłości zrobili duże kariery piłkarskie, zasilając najsilniejsze kluby i reprezentacje narodowe.

Zobacz również

Uwaga. Dziś znów może powiać

Wiatr od 40 do 55 km/h, a w porywach nawet do 75 km/h – przewidują …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.