Strona główna / Lokalne / Za usługi dla dorosłych średnio najwiecej zapłaci się w Międzyzdrojach

Za usługi dla dorosłych średnio najwiecej zapłaci się w Międzyzdrojach

Pani pozna pana do towarzystwa, pan szuka niezobowiązującej znajomości. By miło spędzić czas i „spełnić wszystkie swoje fantazje”. Ceny takich usługi są coraz wyższe. Za spotkanie „w miłej atmosferze i skąpym ubraniu” trzeba słono płacić. Serwis money.pl porównał podobne oferty z całej Polski, najdrożej średnio za tego typu usługi zapłaci się w Międzyzdrojach.

16 tys. 597 ogłoszeń erotycznych – tyle ofert, anonsów i propozycji nocnych spotkań można znaleźć tylko na jednym popularnym polskim portalu z ofertami dla dorosłych.

Większość ogłoszeń wystawiły panie, choć nie są jedyne w branży. Kilkaset ofert – czyli mniej niż 2,5 proc. – to ogłoszenia stworzone przez panów. Do tego dochodzą oferty masażu erotycznego, zaproszenia do klubów nocnych i usługi striptizu.

Dane zebrali w lipcu 2019 roku analitycy firmy Sedlak&Sedlak i pogrupowali je na potrzeby portalu Wynagrodzenia.pl oraz ogólnopolskiego badania pensji w Polsce.

Zobacz również

WOŚP. Prawie 15 tys. złotych zebrał tunel pod Świną

Za rekordową kwotę 7.100 złotych mieszkaniec Siedlec wylicytował zaproszenie na wyjątkowy spacer podwodnym tunelem pomiędzy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.