Strona główna / Lokalne / Komary w Świnoujściu przystąpiły do ataku

Komary w Świnoujściu przystąpiły do ataku

Od początku nie było ich tak wiele, pojawiły się dopiero teraz. Najbardziej skarżą się mieszkańcy dzielnic położonych nad wodą: Łunowa, Przytoru i Karsiboru.

– Wystarczyło, abym wyszła na chwilę na ogródek i mnie straszliwie pokąsały. W niedzielę nie można było zrobić grilla, bo komary jak wściekłe atakują ludzi. Nie pomagają żadne żele i inne smarowidła. Nie widziałam, aby ktokolwiek w tym roku odkomarzał naszą dzielnicę – mówi pani Sylwia.

Komary dokuczają spacerowiczom, wędkarzom i miłośnikom spędzania czasu na wolnym powietrzu.

Dorosłe komary żyją około 2 miesięcy. W czasie lata mogą wylęgać się bez przerwy. Jest ich tym więcej – im więcej wypiją krwi.

Zobacz również

Pracowita “przerwa zimowa” drogowców

Wykonawcy pomimo kalendarzowej zimy wykorzystują obecne dość korzystne warunki pogodowe do wykonywania robót na inwestycjach …

4 komentarze

  1. Mieszkaniec Przytoru

    To co się dzieje w Przytorze z komarami, to jakaś masakra. Nie da się nawet na chwilę wyjść na dwór. Dzieci też skazane są na siedzenie w domach.

  2. Warszów też opanowany.

  3. Dokładnie na Przytorze z quadem i dmuchawą widziany był RAZ! To skandal że obecnie nawet jak komary są to firma i tak dostaje pieniądze. Zmienić system wypłat i co kontrol obcinać aż do 0 wtedy może rozwiązałby się problem.

  4. na przytorze tez masakra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.