Strona główna / Lokalne / Festyn pod znakiem rybołówstwa i Funduszy Europejskich w Wolinie

Festyn pod znakiem rybołówstwa i Funduszy Europejskich w Wolinie

Festyn na wolińskich błoniach i obecność najważniejszych przedstawicieli Państwa. Pod takim znakiem miną najbliższe dni w Wolinie, gdzie w piątek obradował będzie zespół doradczy pod przewodnictwem Ministra Gospodarki Morskiej, a w sobotę będzie można wziąć udział w imprezie „Fundusze Europejskie Wsparciem Rybołówstwa Tradycyjnego”.

Wolińska Marina będzie miejscem najbliższych obrad Zespołu Doradczego przy Ministrze Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marka Gróbarczyka. Spotkanie z udziałem Ministra, Dyrektora Departamentu ds. Rybołówstwa z członkami Zespołu Doradczego, rozpocznie się w piątek 26 lipca o godzinie 14:00. W związku z bardzo obszernym zakresem tematycznym obrad, prace Zespołu zaplanowano do późnych godzin wieczornych. W obradach będą uczestniczyć również członkowie wszystkich stowarzyszeń rybackich w Polsce. 

Z kolei w sobotę (27.07) na wolińskich błoniach odbędzie się festyn pn. „Fundusze Europejskie Wsparciem Rybołówstwa Tradycyjnego”. Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 i jest całkowicie bezpłatna. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, m.in. koncerty, konkursy wiedzy o rybach i zabawy dla najmłodszych. Nie zabraknie również darmowej degustacji ryb pochodzących z lokalnych akwenów. Udział w festynie potwierdził również Minister Marek Gróbarczyk i Dyrektor Departamentu ds. Rybołówstwa Janusz Wrona. Zabawa potrwa do północy!

Zobacz również

Idealne warunki do szkolenia ratowników medycznych. WSPR otworzyła Ośrodek Symulacji Medycznych

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego zakończyła budowę Ośrodka Symulacji Medycznych. To pierwsze w kraju  takie szkoleniowe …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.