Strona główna / Lokalne / Festyn pod znakiem rybołówstwa i Funduszy Europejskich w Wolinie

Festyn pod znakiem rybołówstwa i Funduszy Europejskich w Wolinie

Festyn na wolińskich błoniach i obecność najważniejszych przedstawicieli Państwa. Pod takim znakiem miną najbliższe dni w Wolinie, gdzie w piątek obradował będzie zespół doradczy pod przewodnictwem Ministra Gospodarki Morskiej, a w sobotę będzie można wziąć udział w imprezie „Fundusze Europejskie Wsparciem Rybołówstwa Tradycyjnego”.

Wolińska Marina będzie miejscem najbliższych obrad Zespołu Doradczego przy Ministrze Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marka Gróbarczyka. Spotkanie z udziałem Ministra, Dyrektora Departamentu ds. Rybołówstwa z członkami Zespołu Doradczego, rozpocznie się w piątek 26 lipca o godzinie 14:00. W związku z bardzo obszernym zakresem tematycznym obrad, prace Zespołu zaplanowano do późnych godzin wieczornych. W obradach będą uczestniczyć również członkowie wszystkich stowarzyszeń rybackich w Polsce. 

Z kolei w sobotę (27.07) na wolińskich błoniach odbędzie się festyn pn. „Fundusze Europejskie Wsparciem Rybołówstwa Tradycyjnego”. Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 i jest całkowicie bezpłatna. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, m.in. koncerty, konkursy wiedzy o rybach i zabawy dla najmłodszych. Nie zabraknie również darmowej degustacji ryb pochodzących z lokalnych akwenów. Udział w festynie potwierdził również Minister Marek Gróbarczyk i Dyrektor Departamentu ds. Rybołówstwa Janusz Wrona. Zabawa potrwa do północy!

Zobacz również

Udało się. Do Świnoujścia wraca stacja dializ

W piątek, 27 stycznia ruszy ponownie stacja dializ w Świnoujściu. Będzie funkcjonowała przy ul. Powstańców …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.