Strona główna / Lokalne / Metamorfozy w Denta Mare

Metamorfozy w Denta Mare

Klinika Denta Mare w Świnoujściu, już od połowy sierpnia uruchamia całą gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, wykonywanych przez certyfikowanych lekarzy specjalistów, które wraz z nowoczesną stomatologią stanowić będą kompleksowość tzw. „metamorfoz”.

Metamorfozami nazywamy zmiany sfery estetycznej, głównie twarzy (choć nie tylko) w oparciu o zabiegi wykonywane w środowisku medycznym z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik z zakresu „projektowania uśmiechu” oraz medycyny estetycznej. W dobie dostępu do nieustannie pogłębianej wiedzy specjalistów oraz korzystając z preparatów najwyższej klasy, droga do oczekiwanych efektów znacznie skraca się w czasie oraz staje się dużo mniej bolesna.

Zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem preparatów najwyższej jakości , a co za tym idzie – z najwyższą gwarancją bezpieczeństwa, będą dopełnieniem zmian uśmiechu, które do tej pory oferowaliśmy naszym pacjentom – podkreślają właściciele kliniki Jan Syczewski oraz Kamil Szewczyk. Chcemy dać możliwość pokazania pacjentowi jak ważny jest uśmiech w życiu codziennym, ale pamiętać należy, iż jego nieodłącznym elementem estetycznym jest wygląd miejsc newralgicznych i podatnych na modyfikacje wraz z upływem lat bądź zmienionych na skutek innych czynników.

Medycyna estetyczna nie służy tylko poprawie wyglądu, za którą stoi rewitalizacja skóry, lifting kształtów i wiele innych zabiegów, służy również poprawie zdrowia, samopoczucia i wzrostowi pewności siebie, co przekłada się na wszystkie sfery naszego życia – dodaje lek. Piotr Czupryński.

Klinika Denta Mare zaprasza na bezpłatne konsultacje do końca sierpnia, podczas których omówione zostaną dokładnie i szczegółowo indywidualne plany leczenia w oparciu o porady i doświadczenie lekarzy specjalistów.

  • DANE ADRESOWE: Plac Słowiański 3C, 72-600 Świnoujście.
  • ZAPISY: 695 70 80 80

Zobacz również

Skrzyżowanie ze światłami lepsze od ronda?

Zmotoryzowani mieszkańcy zastanawiają się, czy po otwarciu tunelu w Świnoujściu ruch na ulicach nadmorskiego miasta …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.