Strona główna / Lokalne / Grechuta Festival. Zwycięzcom rozdano nagrody

Grechuta Festival. Zwycięzcom rozdano nagrody

Dokładnie pięć lat temu, 8 sierpnia 2014 roku świnoujski Amfiteatr otrzymał imię Marka Grechuty. W czwartek na jego scenie odbyło się wielkie muzyczne widowisko „Markowa Gala”.

To był wyjątkowy koncert, podczas którego rozbrzmiewała wyłącznie muzyką Marka Grechuty. Chwilę przed rozpoczęciem gali rozdano nagrody młodym wykonawcom.
W pierwszej części koncertu popis dali świeżo upieczeni laureaci konkursu na interpretację piosenek z repertuaru Marka Grechuty – wyróżniona Marta Jastrząbek, Karolina Gwódź (III miejsce), Karolina Micor (II miejsce), oraz zwycięzca Jan Zakrzewski. Do wykonania finałowej piosenki Jurorzy Konkursu zaprosili wszystkich uczestników.

Zobacz również

Tunel w Świnoujściu. Odpompowują 12 tysięcy metrów sześciennych wody!

Lada dzień rozpocznie się demontaż maszyny TBM Wyspiarka, która wydrążyła tunel pomiędzy wyspami Uznam i …

3 komentarze

  1. Kompletnie niezrozumiały był werdykt jury. Laureatka miejsca 3 najbardziej podobała się publiczności konkursu, kolejna dziewczyna doceniona przez publikę nawet wyróżnienia nie dostała, a facet, który wygrał wcale tak super nie wypadł. Ale cóż my, maluczcy, możemy wiedzieć o muzyce, prawda? Ciekawym jakie kryteria wyboru stosowało jury? Może ubranie? A może kto z kim wcześniej się spotkał i gadał?

  2. Zdobywczyni 3 miejsca była rewelacyjna!!! Powinna mieć Grand Prix!! Karolina Gwóźdź super wykonanie, oryginalne i nowatorskie. Wyróżniona artystka też wspaniałe zaśpiewała.

  3. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Tetryk jak zwykle lansuje się na krzywy ryj.
    Nie popuści . . .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.