Strona główna / Lokalne / Grechuta Festival. Zwycięzcom rozdano nagrody

Grechuta Festival. Zwycięzcom rozdano nagrody

Dokładnie pięć lat temu, 8 sierpnia 2014 roku świnoujski Amfiteatr otrzymał imię Marka Grechuty. W czwartek na jego scenie odbyło się wielkie muzyczne widowisko „Markowa Gala”.

To był wyjątkowy koncert, podczas którego rozbrzmiewała wyłącznie muzyką Marka Grechuty. Chwilę przed rozpoczęciem gali rozdano nagrody młodym wykonawcom.
W pierwszej części koncertu popis dali świeżo upieczeni laureaci konkursu na interpretację piosenek z repertuaru Marka Grechuty – wyróżniona Marta Jastrząbek, Karolina Gwódź (III miejsce), Karolina Micor (II miejsce), oraz zwycięzca Jan Zakrzewski. Do wykonania finałowej piosenki Jurorzy Konkursu zaprosili wszystkich uczestników.

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem w Zachodniopomorskiem. W północnych częściach regionu …

3 komentarze

  1. Kompletnie niezrozumiały był werdykt jury. Laureatka miejsca 3 najbardziej podobała się publiczności konkursu, kolejna dziewczyna doceniona przez publikę nawet wyróżnienia nie dostała, a facet, który wygrał wcale tak super nie wypadł. Ale cóż my, maluczcy, możemy wiedzieć o muzyce, prawda? Ciekawym jakie kryteria wyboru stosowało jury? Może ubranie? A może kto z kim wcześniej się spotkał i gadał?

  2. Zdobywczyni 3 miejsca była rewelacyjna!!! Powinna mieć Grand Prix!! Karolina Gwóźdź super wykonanie, oryginalne i nowatorskie. Wyróżniona artystka też wspaniałe zaśpiewała.

  3. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Tetryk jak zwykle lansuje się na krzywy ryj.
    Nie popuści . . .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.