Strona główna / Lokalne / Pomagają dzieciom z domów dziecka. W czwartek trening ze znanym aktorem

Pomagają dzieciom z domów dziecka. W czwartek trening ze znanym aktorem

Grupa fanów motoryzacji ZSW Team, władze samorządowe, lokalni przedsiębiorcy, ambasadorka domów dziecka oraz poprawczaków Monika Ślubowska, zachęcają mieszkańców Świnoujścia do zbiórki mieszkańców Świnoujścia do zbiórki przedmiotów potrzebnych dla dzieci z domów dziecka. Potrzebne są przede wszystkim przybory szkolne, lecz nie tylko.

– Mamy na celu podarowanie imiennych upominków dla podopiecznych Domu dziecka w Świnoujściu . Wyczekanym punktem dnia jest nasz gość Robert Moskwa, aktor z serialu M jak miłość. Aby jednak akcja mogła się odbyć, potrzebujemy nie tylko obecności osób znanych, gwiazd i celebrytów, ale przede wszystkim was i waszego wsparcia. Realizujemy zbiórkę Darów dla naszych dzieciaczków w postaci nowych ubrań, zabawek, żywności, przyborów szkolnych i słodyczy – mówią organizatorzy.

Przedmioty trafią do dzieci z domów dziecka w Świnoujściu i Wisełce. Organizatorzy zapraszają także na wspólny trening z zastępcą prezydenta Świnoujścia oraz gościem specjalnym.

– Zapraszamy na trening karate w czwartek o godzinie 17. Poprowadzi go pan Paweł Sujka wraz z panem Robertem Moskwą – popularnym aktorem, znanym choćby z serialu M jak Miłość – dodaje Wiktor Matkowski z ZSW Team.

Szczegóły akcji, a także listę sklepów można znaleźć także na profilach „Pomaganie jest fajne” oraz „ZSW Team”.

Zobacz również

Poznaj Ranking TOP 10 miejsc na ferie nad Bałtykiem. Świnoujście wysoko w rankingu!

Choć zima kojarzy się z górami i szaleństwem na stokach narciarskich, to coraz więcej osób …

2 komentarze

  1. Zaproście Kasię Glinkę. Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek

  2. Szkoda , że wcześniej nikt o tym szlachetnym celu nie napisał.Dzisiaj wszystko zamknięte.Przyborow szkolnych czy ubrań się nie kupi
    Przykre.,że nikt o tym nie pomyślał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.