Strona główna / Lokalne / Przedszkola publiczne i niepubliczne niemal w identycznej cenie

Przedszkola publiczne i niepubliczne niemal w identycznej cenie

Jakie wybrać przedszkole i żłobek dla malucha. Za chwilę wielu rodziców stanie przed trudnym wyborem. Na co zwrócić uwagę przy wyborze placówki? 

– Z pewnością na ofertę jaką placówka kieruje do rodzica, na liczebność grup, na warunki w jakich dzieci przebywają, czy posiłki przygotowywane są na miejscu, czy na zewnątrz. Warto także odwiedzić profil placówki na Facebooku, bo stamtąd dowiemy się co dzieje się w placówce na co dzień i jak wyglądają zajęcia z dziećmi – mówi Urszula Kraska.

Codzienna zabawa w żłobku czy przedszkolu daje możliwość kontaktu z innymi dziećmi. W Świnoujściu oprócz żłobków i przedszkoli publicznych, działa wiele placówek prywatnych.

– Moje dziecko przebywa w placówce niepublicznej. Głownie ze względu na liczebność grup. W Świnoujściu przedszkola niepubliczne mają po 14-16 maluchów, czasami zdarza się, że i po 12 – podkreśla Urszula Kraska.

Cena za czesne jest bardzo zbliżona – zarówno tych publicznych, jak i prywatnych i wynosi około 500 złotych.

Zobacz również

Wstępnie policzono pieniądze zebrane przez WOŚP w Świnoujściu

Podczas 31. Finału WOŚP w Świnoujściu wolontariusze zebrali 194 800,00 zł – poinformował Harcerski Sztab WOŚP. …

Jeden komentarz

  1. Z kąd wyźcie wzieli ten artykuł, do przedszkola wnioski składa sie w marcu,także teraz juz nie ma miejsca, a po drugie publiczne przedszkola kosztują dużo mniej niż prywatne a nie,że jest zbliżona. Myśmy za przedszkole nie płacili więcej niż 200zl a syn chodził od 7.10 do ok 16.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.