Strona główna / Lokalne / Chcą dalej pomagać zwierzętom! Fundacja Animals prosi o wsparcie w zakupie nowego auta!

Chcą dalej pomagać zwierzętom! Fundacja Animals prosi o wsparcie w zakupie nowego auta!

Od 4 lat codziennie toczą walkę z ludzkim okrucieństwem i bezmyślnością ratując bezbronne, cierpiące, pozbawione właściwej opieki, a niekiedy doświadczające wielkiej krzywdy zwierzęta. Ich działania i zaangażowanie są w pełni charytatywne, nie dostajemy za nie żadnego wynagrodzenia oprócz wdzięczności uratowanych zwierząt. Dziś potrzebują pomocy! Samochód który służył im przez kilka lat jest w bardzo złym stanie, dlatego potrzebują nowego środka transportu!

– Niejednokrotnie wyrwani z pracy, poświęcający swoje życie rodzinne podczas świąt, weekendów, a bywa, że i w środku nocy wsiadamy w samochód i ruszamy na interwencję. Do transportu zwierząt z interwencji do weterynarza, do domów tymczasowych i stałych wykorzystujemy auto, które nie jest własnością fundacji, jest użyczony przez osobę prywatną. Jest to samochód, który służył nam intensywnie przez kilka ostatnich lat. Użytkowany czasami w trudnych warunkach, jest już w bardzo złym stanie. Pieniądze, które przeznaczamy na jego naprawę, moglibyśmy wydawać na pomoc kolejnym potrzebującym zwierzętom. W ostatnim czasie na ten właśnie cel (naprawy) wydaliśmy już około 1800,00 zł. Dlatego z całego serca, w imieniu naszym – wolontariuszy Fundacji oraz naszych podopiecznych, bardzo prosimy o pomoc w uzbieraniu środków na bezpieczny i odpowiednio przystosowany samochód do transportu zwierząt dla Fundacji Animals Przystań – przekonują członkowie Fundacji.

Fundacja jeszcze nigdy nie zawiodła się na Was – wspaniałych ludziach chętnych do pomocy. Dzięki Wam mogą działać sprawniej i bezpieczniej. Stąd liczy się każda wpłata! Nie bądźmy obojętni, twórzmy razem bezpieczny świat dla zwierząt!

https://pomagam.pl/animals-bus?fbclid=IwAR07OECllRHWefTv2nh1XO0daZIijPHgr7iDIF9hQxEdi3VBFSVGovm8jXk

Zobacz również

Udało się. Do Świnoujścia wraca stacja dializ

W piątek, 27 stycznia ruszy ponownie stacja dializ w Świnoujściu. Będzie funkcjonowała przy ul. Powstańców …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.