Strona główna / Lokalne / Podsumowanie turnieju siatkówki plażowej

Podsumowanie turnieju siatkówki plażowej

W minioną niedzielę tj. 1.09.2019 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu zorganizował Turniej Siatkówki Plażowej z cyklu Wakacje 2019. Były to ostatnie zawody, wieńczące zmagania siatkarzy plażowych w tym sezonie.

Rywalizacja odbywała się na boiskach do siatkówki plażowej, na plaży przy Centrum Koordynacyjnym. Łącznie udział wzięło 11 drużyn (22 uczestników), ze Świnoujścia, Szczecina, Żagania (2-go ligowcy przebywający na obozie przygotowawczym) oraz Niemiec. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, a najlepiej ze zmiennymi i momentami dość trudnymi warunkami atmosferycznymi (silny wiatr) poradzili sobie JARONI Andrzej / ŻBIKOWSKI Bartosz (Świnoujście / Niemcy).

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Niedziela 01.09.2019 r.

„dwójki” OPEN

1 MIEJSCE JARONI Andrzej / ŻBIKOWSKI Bartosz (Świnoujście / Niemcy)

2 MIEJSCE ZASŁONKA Miłosz / KUKLA Grzegorz (WKS Sobieski Arena Żagań)

3 MIEJSCE GAJO Karol / WOŁOWICZ Mateusz (WKS Sobieski Arena Żagań)

4 MIEJSCE JARONI Michał / WALCZAK Robert  (Świnoujście)

Zwycięzcy uhonorowani zostali, ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu, pamiątkowymi pucharami. Dodatkowo najlepsze zespoły otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez HOTEL TRZY WYSPY, BALTIC HOME oraz POWERDUCK.PL.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i jednocześnie zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu.

Źródło: OSIR Wyspiarz

 

 

Zobacz również

Uwaga! Oszustka grasuje w Świnoujściu

Kobieta przebywająca na terenie Świnoujścia może oszukiwać przedsiębiorców. Zazwyczaj powołuje się na znajomości z wpływowymi …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.