Strona główna / Lokalne / Dwie firmy chętne do przebudowy ul. Gdyńskiej

Dwie firmy chętne do przebudowy ul. Gdyńskiej

Dwie firmy złożyły – w wyznaczonym terminie – oferty na przebudowę ul. Gdyńskiej. Obie zadeklarowały wykonanie zadania w ciągu siedmiu miesięcy.

Ulica Gdyńska ma być przebudowana na odcinku od Gdańskiej do skrzyżowania z ul. Szkolną. To prawie 400 m drogi, która standardem ma dorównać okolicznym ulicom, takim jak Gdańska, Toruńska czy Bydgoska. Obecnie jej nawierzchnia jest zbudowana z trylinki. W wielu miejscach zapadnięta, po deszczach tworzą się duże kałuże.

W wyznaczonym terminie oferty przetargowe złożyły dwie firmy: Realizacja i Projekty z Poznania oraz Eurovia Polska – oddział Szczecin. Obie zaproponowały podobne warunki wykonania. Niższą cenę za swoje usługi wyliczyła spółka Realizacja i Projekty, która oszacowała wykonanie inwestycji na kwotę 4 448 635,67 zł. Miasto zaplanowało wydać na tę inwestycję 4 425 000 zł. Obecnie obie oferty ocenia komisja przetargowa.

UM Świnoujście

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem w Zachodniopomorskiem. W północnych częściach regionu …

2 komentarze

  1. typowa poniemiecka ulica

  2. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Firmę Molewski dawać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.