Strona główna / Lokalne / Budynek komunalny przy ul. Stayera prawie gotowy

Budynek komunalny przy ul. Stayera prawie gotowy

Budynek komunalny przy ul. Steyera wygląda tak, jak zaplanował projektant. Wewnątrz jest już gotowy. Trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół. 

Wewnątrz znajduje się 48 mieszkań, które już niebawem będą zasiedlane. Są to mieszkania 3, 2 i 1-pokojowe. Wszystkie już zostały wykończone. W kuchniach zamontowano kuchenki elektryczne i zlewozmywaki. Wyłożono także płytki, zarówno na ścianach, jak i podłogach.

W pokojach położone zostały panele. Łazienki posiadają zabudowane wanny, zlewy i oświetlenie nad zlewami. Także całe zostały wykafelkowane. Ściany w mieszkaniach są pomalowane na biało.

Nieco inaczej wyglądają korytarze i klatki schodowe. Tutaj wejście na każde piętro ma inny kolor. Korytarz jest w do wysokości drzwi wejściowych w beżu.

Działa też już ogrzewanie i windy.

Gotowa jest też elewacja zewnętrzna (szaro-biała). Wykończone balkony.

Trwają ostatnie prace na zewnątrz budynku, budowa kanalizacji deszczowej, układanie płyt ażurowych na miejscach postojowych, formowanie skarp.

Wykonawcą inwestycji jest świnoujska firma Fogt.

Źródło: UM Świnoujście

 

Zobacz również

Raport z postępu prac na placu budowy tunelu

Na wyspie Wolin trwają odbiory przebudowanej linii kablowej wysokiego napięcia 110 kV. W ubiegłym tygodniu …

2 komentarze

  1. że co? komunalne? żart!!!

  2. nowe komunalne mieszkania i pewnie za grosze do wynajęcia, pomieszkają kilka lat a później kupią za 10% ceny i to jest sprawiedliwe?! po co komunalne mieszkania jak jest dużo pracy i można wstać o 6 rano i iść do pracy i wziąć kredyt i kupić normalnie mieszkanie tak jak większość ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.