Strona główna / Lokalne / Osiedle Platan. Uwaga na kradzieże „na klamkę”

Osiedle Platan. Uwaga na kradzieże „na klamkę”

Nasi czytelnicy alarmują o podejrzanych mężczyznach chodzących po klatkach schodowych w Świnoujściu. Dzwonią do drzwi, szarpią za klamki, mówią, że pomylili mieszkanie – to mogą być złodzieje.

– Mężczyzna najpierw szarpnął za klamkę, a później dzwonił dzwonkiem. Gdy otworzyłem stał z kolegą, przepraszał, że pomylił mieszkania – relacjonuje nasz czytelnik.

Z kolei dzień później inny mieszkaniec Świnoujścia miał podobną sytuację.

–  Przed drzwiami stał dorosły facet ubrany w bluzę, patrzący w telefon. Zapytałem dlaczego nie zapukał do drzwi, tylko od razu próbował wejść, mówił, że nie rozumie po angielsku i odszedł – opisuje na facebookowej grupie.

Uwaga na kradzieże na tzw. „klamkę”. To klasyczna metoda złodziei, rabusie wchodzą do niezamkniętych mieszkań i zabierają leżące w pobliżu drzwi rzeczy

Zobacz również

Zobacz najnowsze zdjęcia z rewitalizowanej części parku

Inwestycja ma się zakończyć pod koniec maja. Jednocześnie trwa projektowanie nowego placu zabaw od strony …

4 komentarze

  1. Rozne sa przypadki .ludziska sie nie zamykaja ,zapomnieli jak wariat wpadl do sklepiku i dzgal nozem ekspedientke a nastepnie w Leningradzie zadzgal dziadka wlecial do domu bo byl otwarty

  2. Takie metody ala cygańskie często, sam miałem tak że ktoś mi wszedł do domu a jak pytam czego tutaj to udaje że przez pomyłkę.

  3. a co tam można ukraść…jak tam takie ,,nowoczesne” menelowo

  4. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    To już tam nie patroluje cieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.