Strona główna / Lokalne / Wigilia firmowa w gronie pracowników. Gdzie warto ją zorganizować w Świnoujściu?

Wigilia firmowa w gronie pracowników. Gdzie warto ją zorganizować w Świnoujściu?

Grudzień zbliża się wielkimi krokami. W polskiej tradycji święta to czas spędzony w gronie najbliższych. Coraz więcej pracodawców myśli o organizacji wigilii firmowej. Spotkania są dobrą okazją nie tylko do ucztowania przy stole z jedzeniem, ale przede wszystkim do wspólnych rozmów, integracji, lepszego poznania pracowników, czy omówienia planów na przyszły rok.

Gdzie warto zorganizować takie spotkanie w Świnoujściu? Podpowiadamy. Rondo Ristorante dysponuje dużą salą restauracyjną oraz salami konferencyjnymi. Pomieści pracowników zarówno małej firmy, jak i wielkiego przedsiębiorstwa.

Podczas wigilii firmowej nie zabraknie tradycyjnego czerwonego barszczu z uszkami oraz tradycyjnych potraw, które obowiązkowo muszą znaleźć się na świątecznym stole, czyli karpia smażonego, pierogów z kapustą i grzybami, kapusty z grochem, ryby po grecku, karpia w galarecie, śledzi w trzech smakach, klusek z makiem. Bufet słodki to przede wszystkim świąteczne ciasta – piernik i makowiec.

Rondo Ristorante zapewnia uroczystą kolację wigilijną z tradycyjnymi daniami, elegancką zastawę i świąteczne dekoracje, a także profesjonalną obsługę kelnerską i kucharską.
Cena takiego zestawu wynosi 135 zł za osobę.

Rondo Ristorante
Świnoujście, ul. Piastowska 35
www.rondoristorante.pl
rezerwacje@ciroko.com.pl
+48 604 498 813
+48 91 48 30 502

 

 

artykuł sponsorowany

Zobacz również

Pomoc psychologiczna na wyciągnięcie ręki. Ma zapobiegać poważniejszym kryzysom. Powstaje Regionalne Pogotowie Kryzysowe

Wypadek samochodowy, nagła strata bliskiej osoby, ciężka choroba, pożar, bankructwo firmy może wywołać poważny kryzys …

2 komentarze

  1. W tym roku nasza wigilia firmowa będzie wyglądała trochę inaczej. Nie będzie to standardowe spotkanie świąteczne tylko mikołajkowo-gwiazdkowe organizowane przez Amer Event 🙂 Zapowiada się naprawdę ciekawie, już nie mogę się doczekać 😀

  2. Pizza tam jest przepyszna i jeszcze krewetki To jadłam i pycha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.