Strona główna / Lokalne / Wigilia firmowa w gronie pracowników. Gdzie warto ją zorganizować w Świnoujściu?

Wigilia firmowa w gronie pracowników. Gdzie warto ją zorganizować w Świnoujściu?

Grudzień zbliża się wielkimi krokami. W polskiej tradycji święta to czas spędzony w gronie najbliższych. Coraz więcej pracodawców myśli o organizacji wigilii firmowej. Spotkania są dobrą okazją nie tylko do ucztowania przy stole z jedzeniem, ale przede wszystkim do wspólnych rozmów, integracji, lepszego poznania pracowników, czy omówienia planów na przyszły rok.

Gdzie warto zorganizować takie spotkanie w Świnoujściu? Podpowiadamy. Rondo Ristorante dysponuje dużą salą restauracyjną oraz salami konferencyjnymi. Pomieści pracowników zarówno małej firmy, jak i wielkiego przedsiębiorstwa.

Podczas wigilii firmowej nie zabraknie tradycyjnego czerwonego barszczu z uszkami oraz tradycyjnych potraw, które obowiązkowo muszą znaleźć się na świątecznym stole, czyli karpia smażonego, pierogów z kapustą i grzybami, kapusty z grochem, ryby po grecku, karpia w galarecie, śledzi w trzech smakach, klusek z makiem. Bufet słodki to przede wszystkim świąteczne ciasta – piernik i makowiec.

Rondo Ristorante zapewnia uroczystą kolację wigilijną z tradycyjnymi daniami, elegancką zastawę i świąteczne dekoracje, a także profesjonalną obsługę kelnerską i kucharską.
Cena takiego zestawu wynosi 135 zł za osobę.

Rondo Ristorante
Świnoujście, ul. Piastowska 35
www.rondoristorante.pl
rezerwacje@ciroko.com.pl
+48 604 498 813
+48 91 48 30 502

 

 

artykuł sponsorowany

Zobacz również

Drony wzmocnią bezpieczeństwo Portu Szczecin-Świnoujście

Priorytetem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. oprócz wzrostu przeładunków jest bezpieczeństwo. Niedawne kontrole …

2 komentarze

  1. W tym roku nasza wigilia firmowa będzie wyglądała trochę inaczej. Nie będzie to standardowe spotkanie świąteczne tylko mikołajkowo-gwiazdkowe organizowane przez Amer Event 🙂 Zapowiada się naprawdę ciekawie, już nie mogę się doczekać 😀

  2. Pizza tam jest przepyszna i jeszcze krewetki To jadłam i pycha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.