sobota , 1 października 2022
Strona główna / Lokalne / Animacja czasu wolnego w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym Nr 2 TPD

Animacja czasu wolnego w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym Nr 2 TPD

Animacja czasu wolnego jest ważną dziedziną, która uczy, jak grać,  bawić się oraz kształcić. Zabawy animacyjne pokazują, jak czerpać przyjemność ze zorganizowanych i przemyślanych rozrywek.

Z takim przesłaniem wolontariusze z Fundacji Motywacja i Działanie, w ramach realizowanego projektu „ Szkoła Młodego Animatora” przeprowadzili warsztaty dla dzieci  i młodzieży ze Środowiskowego Ogniska Wychowawczego Nr 2 TPD. Przewodnim tematem zajęć była  animacja czasu wolnego z metodami interaktywnej pracy grupowej. Nie zabrakło więc różnorodnych zabaw z chustą animacyjną oraz wielu innych usprawniających refleks i koordynację ruchową. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach wykazując się przy tym dużą pomysłowością oraz umiejętnością pracy grupowej.

  Animacja Czasu Wolnego – często bardzo niedoceniana – jest poważną dziedziną, która uczy, jak grać i bawić się by kształcić i zjednywać sobie dzieci i młodzież. Szkolenie ma charakter praktyczny – trener poprowadzi liczne gry i zabawy animacyjne dla dzieci by pokazać, j często bardzo niedoceniana – jest poważną dziedziną, która uczy, jak grać i bawić się by kształcić i zjednywać sobie dzieci i młodzież. Szkolenie ma charakter praktyczny – trener poprowadzi liczne gry i zabawy animacyjne dla dzieci by pokazać, jak można czerpać przyjemność ze zorganizowanych i przemyślanych rozrywek!  czerpać przyjemność ze zorganizowanych i przemyślanych rozrywek!

Zobacz również

Chcesz pracować w dziale utrzymania tunelu? Jest praca

Jest praca. Inspektor w dziale utrzymania tunelu pod Świną. Kandydaci powinni mieć wykształcenie min. średnie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.