Strona główna / Lokalne / 22-latek wpadł w furię. Z pięściami rzucił się na kierowcę

22-latek wpadł w furię. Z pięściami rzucił się na kierowcę

O tym, że nikt nie ma prawa podnieść ręki na drugiego człowieka, przekonał się 22-letni mieszkaniec Świnoujścia, który najpierw uderzył pięścią innego mężczyznę, a następnie znieważył i naruszył nietykalność cielesną interweniujących policjantów.  

– Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu otrzymali we wtorkowy wieczór zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który znajdując się na przeprawie promowej, miał uderzać pięściami w karoserię samochodu, a następnie uderzyć w twarz, za pomocą pięści osobę, która była w tym pojeździe – informuje st. post. Kamil Zwierzchowski ze świnoujskiej policji.

Policjanci błyskawicznie zjawili się we wskazanym miejscu. W trakcie czynności mężczyzna znieważył funkcjonariuszy, a następnie naruszył ich nietykalność. 22-latek w związku z popełnionymi przestępstwami został zatrzymany. Teraz za swoje zachowanie o charakterze chuligańskim odpowie przed sądem.

Każdy, kto naruszy nietykalność cielesną innej osoby lub znieważy funkcjonariusza, musi liczyć się z surowymi konsekwencjami.

22-letniemu mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty z artykułu 222 par.1 Kodeksu Karnego.

 

 

 

Zobacz również

Przejazd tunelem w Świnoujściu nie będzie możliwy w przyszłym roku

Tunel w Świnoujściu, chociaż jest już w 100 proc. wywiercony, to przejazd nim będzie możliwy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.