Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę.

Międzyzdroje. Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę.

Kolejny raz nowi funkcjonariusze, odbywający adaptację zawodową w Komisariacie Policji w Międzyzdrojach, wykazali się czujnością i profesjonalizmem działania.

Mundurowi, którzy w przyszłości służbę pełnić będą w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, zatrzymali osobę poszukiwaną do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności.

W czwartek (21.11.2019 r.), funkcjonariusze adaptacji zawodowej pełniący służbę na terenie Komisariatu Policji w Międzyzdrojach, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który palił papierosa na przystanku autobusowym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przystanek autobusowy jest miejscem, w którym palenie jest zabronione.

W trakcie legitymowania okazało się, że to 37-letni mieszkaniec Świnoujścia, poszukiwany do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Dzięki czujnym stróżom prawa, mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności.

st. sierż. Aleksandra Berenda

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.