Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę.

Międzyzdroje. Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę.

Kolejny raz nowi funkcjonariusze, odbywający adaptację zawodową w Komisariacie Policji w Międzyzdrojach, wykazali się czujnością i profesjonalizmem działania.

Mundurowi, którzy w przyszłości służbę pełnić będą w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, zatrzymali osobę poszukiwaną do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności.

W czwartek (21.11.2019 r.), funkcjonariusze adaptacji zawodowej pełniący służbę na terenie Komisariatu Policji w Międzyzdrojach, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który palił papierosa na przystanku autobusowym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przystanek autobusowy jest miejscem, w którym palenie jest zabronione.

W trakcie legitymowania okazało się, że to 37-letni mieszkaniec Świnoujścia, poszukiwany do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Dzięki czujnym stróżom prawa, mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności.

st. sierż. Aleksandra Berenda

Zobacz również

Będzie można zwiedzić zakład, w którym buduje się jachty. Wyjątkowy dzień z TTS

To jedna z największych firm w Europie, która specjalizuje się w budowie jachtów. W najbliższą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.