Strona główna / Lokalne / Sport. 180. parkrun. Pobiegli w deszczu

Sport. 180. parkrun. Pobiegli w deszczu

Chwilę temu świętowaliśmy na 179 parkrun Świnoujście imieniny Mikołaja a tu raptownie pojawiła się kolejna sobota z okrąglutkim 180. parkrunem. Tak szybkie przemijanie dni zwiastuje, że kończy się rok a przed nami niedługo święta. Ale w tym przedświątecznym zabieganiu nie mogło zabraknąć porannego sobotniego rozruchu. Park Zdrojowy wraz z pięciokilometrową trasą jak zwykle czekał na swoich sportowo – rekreacyjnych gości.

Z zeszłotygodniowego zaproszenia na 180 parkrun Świnoujście w dniu dzisiejszym skorzystały 43 osoby. Dzisiaj tradycyjnie nieco więcej było panów – na mecie zameldowało ich się 25 co daje nam po prostej arytmetyce, że 18 pań ukończyło bieg. Padły dzisiaj 2 rekordy życiowe i gościliśmy tylko stałych bywalców parkrunowych zmagań – nie odnotowaliśmy debiutantów ale mamy nadzieję, że i oni pojawią się w kolejnych edycjach. Co do dzisiejszych wyników, mieliśmy 43 zwycięzców z czego: Klaudyna MAŁOCHA, Monika MURAWSKA oraz Joanna RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ miały najlepsze czasy spośród pań, a wśród panów najszybszymi dzisiaj okazali się Robert DERDA, Paweł SZCZERBATY i Łukasz GAWLE. Gratulujemy a do szczegółowych wyników odsyłamy na:
https://www.parkrun.pl/swinouj…/rezultaty/ostatnierezultaty/

W osiągnięciu dzisiejszych rezultatów przez zawodników pomagało dzisiaj 15 wolontariuszy, którzy przy wsparciu parkrun Polska, Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz lokalnego partnera – Hotelu Trzy Wyspy jak zwykle spisali się na medal i zorganizowali dzisiejszy bieg.

A za tydzień, jak pewnie wszystkim wiadomo, znowu spotykamy się w Parku Zdrojowym na sobotnim porannym rozruchu. A nie będzie to taki zwykły parkrun, ponieważ będzie to Christmas Edition – wigilijne bieganie. Zatem zróbcie sobie chwilkę wytchnienia w przedświątecznych zmaganiach i przyjdźcie pobiegać na 181 parkrun Świnoujście – na pewno wyjdzie wam to na zdrowie. Nie zapomnijcie też zabrać rodziny, przyjaciół i znajomych. Czekamy na Was przy boisku w Parku i startujemy punktualnie o 9.00. Zapraszamy.

Zespół parkrun Świnoujście

 

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.