Strona główna / Lokalne / W najbliższy poniedziałek. Zmiany w ruchu na ulicy Wojska Polskiego

W najbliższy poniedziałek. Zmiany w ruchu na ulicy Wojska Polskiego

W poniedziałek 16 grudnia 2019 r. wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego w związku z ostatnim etapem przebudowy ul. Wojska Polskiego i położenia warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Wyłączona z ruchu zostanie połowa ulicy  Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Fredry  do skrzyżowania z ulicą Leśmiana.

Druga strona ul. Wojska Polskiego, od skrzyżowania z ul. Fredry w stronę ul. 11 Listopada i centrum miasta będzie przejezdna. Wjazd w ulice Moniuszki ze skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego będzie zamknięty.

Dojazd z centrum miasta do granicy poprzez ulice Pułaskiego, Wyspiańskiego, Moniuszki, Prusa, Żeromskiego, Bałtycka.

Od ulicy 11 Listopada w  kierunku granicy dojazd przez ulice Chełmońskiego oraz Malczewskiego i dalej Pułaskiego, Wyspiańskiego, Moniuszki, Prusa, Żeromskiego, Bałtycka.

Dojazd z 11 Listopada  do centrum miasta przez ul. Chełmońskiego oraz Malczewskiego i dalej  ulicami Wojska Polskiego i Konstytucji 3 Maja w kierunku placu Wolności.

 

Prosimy o rozważną jazdę oraz uważne śledzenie częstych zmian zachodzących w oznakowaniu drogowym   pionowym i  poziomym, respektowania poleceń osób odpowiedzialnych za kierowanie ruchem.

Za utrudnienia przepraszamy.

Urząd Miasta Świnoujście

Zobacz również

Kolejna zmiana rozkładu Emilbus dla sołectw

Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dokonaliśmy, w porozumieniu z firmą EMILBUS kolejnych zmian …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.