Strona główna / Lokalne / W najbliższy poniedziałek. Zmiany w ruchu na ulicy Wojska Polskiego

W najbliższy poniedziałek. Zmiany w ruchu na ulicy Wojska Polskiego

W poniedziałek 16 grudnia 2019 r. wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego w związku z ostatnim etapem przebudowy ul. Wojska Polskiego i położenia warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Wyłączona z ruchu zostanie połowa ulicy  Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Fredry  do skrzyżowania z ulicą Leśmiana.

Druga strona ul. Wojska Polskiego, od skrzyżowania z ul. Fredry w stronę ul. 11 Listopada i centrum miasta będzie przejezdna. Wjazd w ulice Moniuszki ze skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego będzie zamknięty.

Dojazd z centrum miasta do granicy poprzez ulice Pułaskiego, Wyspiańskiego, Moniuszki, Prusa, Żeromskiego, Bałtycka.

Od ulicy 11 Listopada w  kierunku granicy dojazd przez ulice Chełmońskiego oraz Malczewskiego i dalej Pułaskiego, Wyspiańskiego, Moniuszki, Prusa, Żeromskiego, Bałtycka.

Dojazd z 11 Listopada  do centrum miasta przez ul. Chełmońskiego oraz Malczewskiego i dalej  ulicami Wojska Polskiego i Konstytucji 3 Maja w kierunku placu Wolności.

 

Prosimy o rozważną jazdę oraz uważne śledzenie częstych zmian zachodzących w oznakowaniu drogowym   pionowym i  poziomym, respektowania poleceń osób odpowiedzialnych za kierowanie ruchem.

Za utrudnienia przepraszamy.

Urząd Miasta Świnoujście

Zobacz również

Umowa na “Mulnik” podpisana. Centrum usług powstanie za dwa lata

Pierwsze prace rozpoczynające inwestycję polegającą na rewitalizacji terenów powojskowych rozpoczną się już niebawem. Umowa została …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.