Strona główna / Lokalne / Old Boys wygrali memoriał Brończyka!

Old Boys wygrali memoriał Brończyka!

W hali Łucznika w Bydgoszczy odbył się 18. memoriał im. Andrzeja Brończyka, legendarnego bramkarza Zawiszy Bydgoszcz, zmarłego w roku 2000.

Miło nam obwieścić, że po rocznej przerwie bydgoski turniej oldbojów znowu wygrała drużyna Old Boys Świnoujście, grająca w klubowych strojach z herbem Floty, oparta na byłych zawodnikach naszego klubu, którą ponadto wspierał wciąż grający kapitan pierwszego zespołu Marek Niewiada, członek zarządu Jarosław Kwiatek oraz były bramkarz Błękitnych Stargard Marek Ufnal. W naszym zespole wystąpił też reprezentujący Flotę w okresie służby wojskowej w Świnoujściu Andrzej Sawicki (Sportowiec Roku 1997 na Wyspach), doskonale współpracujący podczas turnieju z Grzegorzem Skwarą.

Zespół ze Świnoujścia w grupie pokonał Old Boys Radom (z Sebastianem Przyrowskim w bramce), Chrobrego Głogów i Old Boys Żuromin. Następnie, w ćwierćfinale, nasi zawodnicy pokonali oldbojów z Koszalina a w półfinale ubiegłorocznego zwycięzcę PAAK Givova. W finale ponownie spotkali się z drużyną z Radomia, którą po remisie 2-2 pokonali w rzutach karnych. Tu Ufnal okazał się lepszy od Przyrowskiego i obronił wszystkie 3 strzały rywali, podczas gdy Andrzej Sawicki swą szansę wykorzystał i puchar powrócił do Świnoujścia.

Nasz zespół grał w składzie: bramka – Marek Ufnal, obrona: Marek Niewiada, Tomasz Polarczyk, Radosław Welka, pomoc/atak: Grzegorz Skwara, Andrzej Sawicki. Rezerwowi: Krzysztof Lewandowski, Jarosław Kwiatek.

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.