Strona główna / Lokalne / Biblioteka. Rozmowa o Jonaszu Kofcie

Biblioteka. Rozmowa o Jonaszu Kofcie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu zorganizowała spotkanie z fenomenem artystycznym Jonasza Kofty, bohaterem monografii pt.: „Jego portret. Opowieść o Jonaszu Kofcie”. Autorem tej niezwykłej książki jest Piotr Derlatka – badacz i wybitny znawca twórczości m.in. Agnieszki Osieckiej.  Spotkanie z autorem książki poprowadził  red. Michał Taciak.

– W dniu 2 stycznia byłam na spotkaniu z panem Piotrem Derlatką, autorem książki o Jonaszu Kofcie. Spotkanie, które odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świnoujściu spotkało się z żywą reakcją publiczności, licznej, mimo poświątecznego terminu. W dniu wczorajszym w drugim numerze tygodnika „Polityka” ukazał się artykuł pana Mirosława Pęczaka „Pancerny Motyl” poświęcony tej książce i jej autorowi. Cieszę się, że dzięki operatywności pracowników Biblioteki mogę uczestniczyć w ważnych wydarzeniach kulturalnych w kraju – mówi Aneta Zdybel.

Zobacz również

Wypadek na parkingu przy ulicy Bydgoskiej. Chłopak ranny w głowę

Świnoujscy strażacy opatrzyli poważną ranę głowy u młodego mężczyzny. Na parkingu na ulicy Bydgoskiej doszło …

Jeden komentarz

  1. …. mogę uczestniczyć w ważnych wydarzeniach kulturalnych w kraju – mówi Aneta Zdybel. natomiast Anna Nowak Ibisz kupuje sosy Winiary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.