Strona główna / Lokalne / Biblioteka. Rozmowa o Jonaszu Kofcie

Biblioteka. Rozmowa o Jonaszu Kofcie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu zorganizowała spotkanie z fenomenem artystycznym Jonasza Kofty, bohaterem monografii pt.: „Jego portret. Opowieść o Jonaszu Kofcie”. Autorem tej niezwykłej książki jest Piotr Derlatka – badacz i wybitny znawca twórczości m.in. Agnieszki Osieckiej.  Spotkanie z autorem książki poprowadził  red. Michał Taciak.

– W dniu 2 stycznia byłam na spotkaniu z panem Piotrem Derlatką, autorem książki o Jonaszu Kofcie. Spotkanie, które odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świnoujściu spotkało się z żywą reakcją publiczności, licznej, mimo poświątecznego terminu. W dniu wczorajszym w drugim numerze tygodnika „Polityka” ukazał się artykuł pana Mirosława Pęczaka „Pancerny Motyl” poświęcony tej książce i jej autorowi. Cieszę się, że dzięki operatywności pracowników Biblioteki mogę uczestniczyć w ważnych wydarzeniach kulturalnych w kraju – mówi Aneta Zdybel.

Zobacz również

Frejnik strzelił bramkę! Flota – Polonia Płoty 3-1 (0-1)

Mecz można powiedzieć zgodny z oczekiwaniami. Mimo iż był to sparing, zrozumiałym było, że goście …

Jeden komentarz

  1. …. mogę uczestniczyć w ważnych wydarzeniach kulturalnych w kraju – mówi Aneta Zdybel. natomiast Anna Nowak Ibisz kupuje sosy Winiary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.