Strona główna / Lokalne / Lekkoatletyczny Halowy Miting w Szczecinie
dav

Lekkoatletyczny Halowy Miting w Szczecinie

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w dniu 18 stycznia 2020 r. zorganizował dla zawodników sekcji LA „Wyspiarz” wyjazd na   Halowy Miting Lekkoatletyczny w Szczecinie.

W mitingu halowym w Szczecinie udział wzięła 21 osobowa grupa zawodników z sekcji LA OSiR „Wyspiarz” w  składzie: Lena Szepke, Emilia Stalka, Gabriela Salamonik, Maciej Ruciński, Julianna Radzio, Pola Miszel, Agnieszka Demel, Bartosz Litra, Natalia Koszykowska, Franciszek Gralak, Kamil Gajewski, Adam Grudzień, Justyna Guzenda, , Kacper Jasiecki, Kacper Hamera, Maja Major,  Kazimierz Tomicki, Julia Jagusz, Rafał Kowalczyk, Ksawery Karasek, Gabriel Kasprzyk .

Start w Szczecińskiej hali  miał charakter treningowy i był też nagrodą dla tych, którzy systematycznie uczęszczają na zajęcia lekkoatletyczne.

Sportowo  zawody stały na  wysokim poziomie, odbyły się w bardzo silnej i licznej obsadzie,  startowali najlepsi zawodnicy  z klubów naszego  województwa w różnych kategoriach wiekowych .

Dla  naszych zawodników start w Szczecinie był bardzo udany, wszyscy dali z siebie 100% normy i godnie reprezentowali nasze miasto i swoje szkoły. Większość zawodników ustanowiła rekordy życiowe i uplasowała się na wysokich pozycjach w swoich kategoriach wiekowych.

Najlepsze wyniki naszych zawodników :

Emilia Stalka  U14 II miejsce w skoku wzwyż z nowym rekordem życiowym 125cm

 Lena Szepke   U14  III miejsce w skoku wzwyż – 120 cm,

Franciszek Gralak  U14 II miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 130 cm.

Kacper Jasiecki  U14  II miejsce w skoku w dal 4.28 ; 60m  9.01 s(dwa rekordy życiowe)

Adam Grudzień   U14 V miejsce w biegu na 60m 9.21 (rekord życiowy)

Julina Radzio U14  VI miejsce w biegu na 60m 9.24 (rekord życiowy)

Zobacz również

„Pierwsza Piłka” na Pomorzu Zachodnim. Samorząd Województwa wspiera sport

Samorząd województwa wspiera zajęcia sportowe organizowane w ramach projektu „Pierwsza Piłka”. W naszym regionie uczestniczy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.