Strona główna / Lokalne / Jak efektywne wykorzystać marketing internetowy w małych i średnich firmach ?

Jak efektywne wykorzystać marketing internetowy w małych i średnich firmach ?

Rusza kolejna edycja bezpłatnych szkoleń w 2020 roku. Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu mają przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie pt. “ Efektywne wykorzystanie metod i narzędzi marketingu internetowego w małych i średnich firmach”.

Szkolenie jest kierowane do firm, chcących prowadzić działania w internecie, przynoszące konkretne rezultaty. Polecamy je osobom, zajmującym się prowadzeniem kampanii internetowych i chcącym poprawić ich skuteczność.

Podczas szkolenia poznają Państwo efektywne sposoby wykorzystywania m.i n.: stron www i blogów, społeczności internetowych, pozycjonowania, kontent-u (tekstowego, graficznego i video), mailingu i reklamy display. Dowiedzą się Państwo o metodach pozyskiwania i wykorzystania danych o zachowaniach użytkowników, potencjalnych odbiorców firmy.

Szkolenie odbędzie się 7 lutego 2020 r. (piętek), w godzinach od 9.00 do 15.45 w Hotelu Hampton by Hilton przy ul. Wojska Polskiego 14 w Świnoujściu.  Zgłaszanie uczestnictwa  wyłącznie poprzez: https://www.pfp.com.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapisz-sie-na-szkolenie?course=1793

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zapraszamy

Zobacz również

Posiedzenia komisji przed sesją. Czym zajmą się radni?

Rozpoczęły się posiedzenia komisji przed XXVII sesją Rady Miasta Świnoujście. W poniedziałek jako pierwsze obradowały …

Jeden komentarz

  1. Najlepiej skorzystać z usług dobrej agencji. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.