Strona główna / Lokalne / Falubaz trenuje na miejskich obiektach sportowych

Falubaz trenuje na miejskich obiektach sportowych

Przebywający na obozie sportowym w dniach 23-29.02.2020 r. w naszym Świnoujściu jeden z najpopularniejszych i utytułowanych klubów żużlowych w Polsce, występujący w PGE Ekstralidze na żużlu Stelmet Falubaz Zielona Góra będzie trenował na obiektach sportowych Ośrodka SPortu i Rekreacji Wyspiarz. 

Klub spod znaku Myszki Miki będzie korzystał z boiska sztucznego przy ul. Matejki 17A oraz z hali sportowej na Warszowie przy ul. Białoruskiej 4.

– Jesteśmy bardzo dumni, że tak duża marka zaufała nam i postanowiła szlifować formę na tegoroczny sezon u nas. Dołożymy wszelkich starań, by klub był w pełni zadowolony i zrealizował wszystkie założone przez siebie cele podczas tego obozu. Trzymamy mocno kciuki, by dzięki tym przygotowaniom klub, który ma w swoich szeregach Mistrzów Polski, zdobywców Drużynowego Pucharu Świata, i w tym roku odniósł szereg sukcesów! – mówi Anna Kryszan, dyrektor OSIR Wyspiarz.

Jest to również duża atrakcja dla świnoujskich kibiców, ponieważ od wielu lat kibice Floty Świnoujście i Falubazu Zielona Góra żyją w przyjaźni, a kluby się wspierają.

Foto: Stelmet Falubaz Zielona Góra

Zobacz również

18-letni student próbował podpalić pociąg Świnoujście-Przemyśl

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei ujęli mężczyznę, który próbował wzniecić pożar w pociągu rel. Świnoujście – …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.