Strona główna / Lokalne / Wysypisko przy ulicy Matejki. Jest szansa, że nowy właściciel posprząta śmieci

Wysypisko przy ulicy Matejki. Jest szansa, że nowy właściciel posprząta śmieci

Budynek przy skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego i Matejki od wielu lat nie jest użytkowany. Niedawno trafił na licytację komorniczą za długi poprzedniego właściciela. Tymczasem rośnie góra śmieci wokół nieruchomości.

– Uczęszczamy na zajęcia w sali sportowej. Widzimy ten bałagan już od kilku lat. Nikt nie kwapi się, aby to uprzątnąć. Odpadają deski od ogrodzenia, jest jakiś drut kolczasty, a do tego sterta śmieci – opisuje jedna z mieszkanek.

O bałaganie wiedzą strażnicy miejscy. Interweniowali przed laty u poprzedniego właściciela – na próżno. Od niedawna budynek ma nowego właściciela. Mają nadzieję, że wraz z nadejściem nowego gospodarza, nieruchomość zyska nie tylko nowe przeznaczenie, ale przede wszystkim jego otoczenie zostanie wreszcie uprzątnięte.

Zobacz również

Co nowego w sprawie przejść pod torami w Łunowie?

W najbliższych planach inwestycyjnych miasto uwzględnia powstanie dwóch przejść pieszo-rowerowych pod torami w Łunowie, które …

2 komentarze

  1. Ciekawe co z budynkiem obok urzędu miasta. Stoi on centralnie na wprost wjazdu główną bramą i od lat stoi pusty i niszczeje. Oczywiście jak to w Polsce bywa każdy ma to w du#@.

  2. Dobrze pamiętam jak ta rozpadająca się teraz drewniana zielona brama, była przedstawiana jako zabytek pozostawiony ku pamięci. Robili to urzędnicy Urzędu Miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.