Strona główna / Koronawirus / Urząd miasta odwołał wydarzenia. Z obawy przed koronawirusem

Urząd miasta odwołał wydarzenia. Z obawy przed koronawirusem

Wszystkie wydarzenia kulturalne i sportowe organizowane przez miasto Świnoujście zostaną odwołane. Chodzi o imprezy organizowane w pomieszczeniach zamkniętych. 

Takie ograniczenia zostaną wprowadzone prewencyjnie w związku z wirusem koronawirusa i obowiązywać będą przez najbliższe 2 tygodnie z możliwością przedłużenia. Odwołane są tylko te imprezy, których organizatorem jest miasto Świnoujście. Nie dotyczy to prywatnych imprez w hotelach, czy seansów filmowych. Jednak władze miasta apelują o to, aby unikać skupisk ludzi.

Przeniesiony na inny termin zostanie m.in. festyn charytatywny podczas którego miano zbierać środki na rehabilitację Krzysztofa Naklickiego.

Nie odbędzie się koncert w sali MDK z okazji Dnia Kobiet. Odwołana jest także wystawa fotograficzna Krzysztofa Chomicza.

Nie ma potrzeby zamykania szkół, przedszkoli i innych podobnych obiektów.

Zobacz również

Wyspę Karsibór zamieszkuje ok. 700 osób. Ma być ponad 6-krotnie więcej

Powstaje plan zagospodarowania przestrzennego Karsiboru. Nad wodą planowane są funkcje mieszkalne, turystyczne i usługowe. Miasto …

2 komentarze

  1. W sanatoriach też są skupiska ludzi

  2. Zachowaj rozsadek

    to zakrawa na paranoje! Ludzie stuknicie sie w glowe, opamietajcie, pomyslcie (to naprawde nie boli). Wystawa fotografii, na ktora przyjdzie pewnie raptem 30 osob jest zagrozeniem, a szlkola gdzie jest 300 osob nie?
    Gdzie lu jakas logika?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.