Strona główna / Lokalne / Zmiana organizacji ruchu na ul. B. Chrobrego. Przeniesiony przystanek autobusowy „Grodek”

Zmiana organizacji ruchu na ul. B. Chrobrego. Przeniesiony przystanek autobusowy „Grodek”

Urząd Miejski informuje, że od dnia 9 marca 2020r. do dnia 16 marca 2020r. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu drogowego w związku z robotami związanymi  z przebudową kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej w pasie drogowym ulicy Bolesława Chrobrego i Henryka Sienkiewicza w Świnoujściu.

Wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Bolesława Chrobrego i Henryka Sienkiewicza. Objazd  przedmiotowego odcinka od Ronda Róży Wiatrów ulicami: Władysława Sikorskiego, Monte Cassino, Bolesława Krzywoustego i Juliusza Słowackiego. Wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy na ulicy Bolesława Chrobrego na odcinku od ulicy Juliusza Słowackiego do ulicy Kapitańskiej. Wprowadzony  zostaje również dwukierunkowy ruch na odcinku stanowiącym dojazd do posesji Spółdzielni  Mieszkaniowej  Stoczniowiec ulicą Bolesława Chrobrego od strony Ronda Róży Wiatrów.

Przystanek autobusowy „Grodek” w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na ulicy Chrobrego zostanie wyłączony z eksploatacji. Do zakończenia prac modernizacyjnych udostępniony zostanie przystanek zastępczy przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Chrobrego.

Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego.

Za utrudnienia przepraszamy.

Joanna Ścigała

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Najnowszy raport z prac przy budowie tunelu w Świnoujściu

Uczelnianie i mycie ścian szczelinowych w komorze startowej, uszczelnianie konstrukcji rampy i tunelu wykonywanego metodą …

Jeden komentarz

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Park Zdrojowy idzie pod piły, będą tam stały hotele z dupy.
    Uzbrajają teren dla deweloperów za publiczne pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.